| NothingToEat a întrebat:

TPU azi e Ziua Indragostitilor dar eu nu ma simt "indragostita" ba chiar sunt trista. si ca sa fie o intrebare: ce cadou le faceti iubitelor/iubitilor?

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cred ca 90 % din siteul asta e forever alone...

| Kazimir a răspuns:

Un căcat pe băț. Azi e de fapt FAP day... (forever alone party, la ce te gandeai?)

| PotcaPădurii a răspuns:

Mi-am facut cadou o gripa de toata frumusetea...

| Ţepeşu a răspuns:

Eu imi fac cadou o sticla de Pepsi, un pahar de tuica si o cutie de bomboane.

| MâţulMov a răspuns:

EU sunt forever alone.

| AlinaaAli a răspuns:

Eu le-am aruncat toate, pentru ca a zis Ţepeşu ca nu mai e astazi Valentine's Day sad

| PrunaPătrată a răspuns:

Nu stiu... imi dai dubii thinking nu m-as incumeta sa raspund tongue (Dar totusi daca e reala eu o sa ai dau un inel frumos de argint big grin )

| PrunaPătrată a răspuns:

Si dubiile mi-le dai pentru ca intrebarea e la T/A