| MysticWayz a întrebat:

De 14 februarie, Ziua Indragostitilor baietii dau cadouri iubitelor. Dar si fetele trebuie sa dea iubitilor cadouri?

Răspuns Câştigător
| εʟεпα a răspuns:

Dah``! Asa ar fi frumos! :*. Ambii` sa-si dea cadouri.

13 răspunsuri:
| lovem3 a răspuns:

Mai partea cu cadourile nu e neaparat necesara e mai mult un trend. da atat fata cat si baiatul isi fac cadouri unu celuilalt insa nu trebuie neaparat sa ii faci cadou ceva material... ii poti pregati o atmosfera romantica ideea e sa fie cat mai frumoasa acea zi si sa va simtiti amandoi iubiti si rasfatati.iti poate aduce o floare ii poti face o felicitare ceva facut de tine.

| Beibiii_7101 a răspuns:

Teoretic da. e mai frumos:X:X

| Ilinca a răspuns:

Desigur. Doar e Ziua Indragostitilor, nu 8 Martiehee hee

| stefi_1794 a răspuns:

In general dahappy

| kida_1642 a răspuns:

Depinde daca tu vrei ii dai daca nu. dar eu zic mai bine sa ii iei sa nu se simta aiurea normal e ziua indragostitiolr si se daruiesc cadouri unul de la alutul dar depinde de pers cat de generoasa e funda?

| Băăă a răspuns:

Normal, si fetele dau cadouri baietilor. Dar, primul pas ar trebui sa-l faca baiatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este normal si frumos. daca tot este ziua indragostitilor, sa-se faca cadouri unul celuilalt. :*:* va doresc pe 14 feb. sa aveti ce-a mai frumoasa zi din viata voasta cu persoana iubita. iubitiva mult big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, normal ca si noi fetele trebuie sa dam cadouri iubitilor nostri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam ar trebui ca sa nu se simta nici el prost pentru ca el ia dal ei sh ea nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur că da... e un motiv în plus de a face persoana dragă să simtă dragostea ta, nu e neapărat cadouri, se poate şi o seară romantică...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi e 14 februarie si m-am gandit sa-i iau iubitului meu o inimioara mare, sau doi ursuleti pe o inimioara, sau un parfum dar mi-am dat seama daca ii iau parfum o sa se termine la un anumit timp.normal este ca si fetele sa dea cadouri baietilor:*:*:*:X:X

| XusefulX a răspuns:

Ziua indragostitilor este pentru aman2.deci da si fetele dau cadouri...tonguetonguesi eu am facut la fel...:*