| chiftelutacrocanta a întrebat:

TPU este un site plin de puisori mici si curiosi, care piuaie in multime.Din cand in cand cate un puisor pune o intrebare interesanta iar vocea lui pare sa fie taare mandra si auzita, din cand in cand cate un puisor se trezeste noaptea cu alta cate o intrebare ciudata, uneori cativa puisori sunt suspendati de mama closca, pentru ca au facut o prostioara, alteori mai iese si cate un puisor nou din ou, alteori puisorii se mai si cearta.laughing

Ce este site-ul TPU in viziunea ta?

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

*răspuns care nu are nicio legătură cu întrebarea*

Şi vine un tractor şi calcă toţi puii, nuuu.

| Vlach a răspuns:

TPU este galaxia intrebari-raspunsuri

| Eroare404 a răspuns:

Asa cum au zis si altii, TPU este un site de ajutor reciproc si de socializare.