| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

TPU foloseste prajituri(cookies)?

11 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

De la o vreme imi tot ofera prajituri, dar Chrome-ul meu nu accepta asa ceva...

| CastraveteMurat a răspuns:

"Acest site foloseşte cookies. Navigând în continuare, îţi exprimi acordul asupra folosirii cookie-urilor."
Nu, nu folosește așa ceva. xD

| Elvina a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...tin minte ca am citit de curand ceva despre asta, da foloseste.

| Aneurysm a răspuns:

Yep. De aici isi ia marfa Pedobear pentru copii.

| iKeel a răspuns:

Mie chiar nu-mi plac prăjiturile.

| Klews a răspuns:

Da, seara, le fura copiilor din prajituri si le transforma in bani pentru a le cumpara mai tarziiu copiilor cadouri de craciun. Dar Copilul-Chrome nu vrea si le respinge.

| missakihabara a răspuns:

Imi plac prajiturile happy