| dragutza2001 a întrebat:

Am vazut ca scrie ca acest site foloseste cookies. este de bine sau de rau? Funda

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Majoritatea site-urilor folosesc cookies, iar noile reglementari din domeniu solicita ca acest lucru sa fie facut public pe site.

Alexandra - TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te lamuresti mai bine de aici:
http://www.tpu.ro/......-site-uri/
Te pup si duminica placuta!

| sadfaxfax a răspuns:

Noile reglementari din Uniunea Europeana asupra site-urilor Web prevad ca acestea sa faca public faptul daca utilizeaza cookies. Asa cum ti-a spus si admina mai sus, cam toate site-urile le utilizeaza, majoritatea lor, deci n-ai de ce sa te temi.