| AliceInMordor a întrebat:

Trebuie sa pleci pe o insula pustie si poti lua cu tine doar 3 "lucruri". Ce alegi?(trivia/amuzante)

39 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

1. pizza cu rahat
2. Kazimir
3.ILoveBastet

si stau sa ii vad certandu-se/batandu-se...show total...nu pot sa o iau si pe Mufla? pleasebatting eyelashes

| Bastet a răspuns:

@kmy22

eu m-aduc singura inapoi...chiar si daca trebuie sa fac pizza cu rahat

| Bastet a răspuns:

@kmy22

inainte as fi spus "orice". dar m-am lasat

dar pentru o bere, chiar fac orice!

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Pe Tudorrrr, pe Iustinel si pe Bastet.Trebuie sa-i mai aduc si inapoi?laughing

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Bastet, ce stii sa faci pentru o pizza cu rahat?

| Fragile a răspuns:

Branza, carne de pui si un inorog.

rolling on the floor

| cristi202 a răspuns:

1) Nevasta
2) Un cutit
3) Neaparat sa fiu incaltat (e la fel de important ca nevasta!)

| AliceInMordor explică:

@1baiat cine a zis ca acolo ai net sau semnal?laughing
@kmy22 nu.nu e neaparat laughing

| AliceInMordor explică:

@bastet. ba da poti.se face o exceptielaughing

| AliceInMordor explică:

@ruxi hmmm.pai,,mi-as lua un costum de baie, protectie(pentru soare nu va ganditi la prostii) si.probabil o umbrela in caz ca vreau sa stau la umbra,,,

| AliceInMordor explică:

@ruxi presupun ca frigiderul e plin de mancare... dar ce te faci cu ea? unde pui in priza frigigiderul? sau in folosesti pe "el" pe post de ventilator?laughing

| AliceInMordor explică:

@Tudorrrr cam multe vrei tu.laughing

| AliceInMordor explică:

@Kaleb vai tubatting eyelashes

| TwixulDrept a răspuns:

-un avion
-un frigider plin de mancare
-laptopu
Cand ma plictisesc ma urc in avion si plec acasawinking laughing

| Miuriel a răspuns:

Pai eu as lua un costum de baie, as lua iubitul ca sa imi faca masaj si as lua si TOT orasul pitesti(mai mult as lua ce e in magazine, dar mai merge si restul').

| DarkMirror a răspuns:

Eu mias lua :
1.Laptop cu internet (semnalul il prind de pe satelitul meu de pe Luna care-mi da net din America big grin)
2. Buldozere
3.Tot ce-ti trebuie pentru construit case si magazine.

Peste doua luni auziti de The Isle of DarkMirror. laughinglaughing
Tare intrebarea tine-o tot asa laughing).

| JustMelavJustMe a răspuns:

Un pix, un caiet si o umbrela. Hi-hi trimit semnale de avertizare (gasesc eu o sticla de la altu' ratacit si insetat) si ma urc in umbrala si plutesc...pluuuutesc...plutesc big grin

| andragrigoras2000 a răspuns:

Pai imi iau un om care are la el toate lucrurile din casa.mai precis o masina mare i n-are sunt lucrurile din casa.mie imi ajunge doar un singur lucrulaughing

| ruxi a răspuns:

Pe el; x mp4 si frigiderulaughing
tu?

| ruxi a răspuns:

Exactttwinking
rolling on the floor

| ruxi a răspuns:

@FernandoDeLaCaransebes: ce face televizoru asta din oameni...laughing

| dany_6773 a răspuns:

Un telefon mobil...laptop...sh un stik cu net laughing

Răspuns utilizator avertizat
| IIIx333III a răspuns:

Un baiat de care imi place.
Mancare.
O cutie cu prezervative laughing

| SpawNBoddY a răspuns:

Un cutit, O parasuta, Si o oglinda... o sa va dati seama pentru ce sunt mai incolo

| Kaleb a răspuns:

1.Un laptop.
2.Un stick de net.
3.Pe tine

| Shark_6601 a răspuns:

O valiza cu haine, frigideru plin si calculatorubig grinbig grin

| ßarbie a răspuns:

-telefonul`... logic,. daca as avea semnal
-mancare.preferabil pizzalove struck
-multe foi si multe creioane.ca sa am ce facebatting eyelashes
love struck
Tu, ce ai lua?big grin
Fundita?puppy dog eyes

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Tot pastarnacul din lume, un cutit si o tigaie gigantica. devil

Scap lumea de pastarnac. devil

| Mary Marry a răspuns:

1.Multe lichide(apa sau suc.Adica mancare gasesti dar apa nu prea-potabila)
2. Un prieten(sa nu ma plictisesc singura) laughing
3. Un telefon mobil(cand Ma plictisesc de exotic sun pe cineva sa vina sa ma salveze-Si pentru semnal Ma urc in palmier laughing )