| AvalohAlyn a întrebat:

Tu cat ai vrea sa iti fie mita daca ai fi primarul capitalei? Cat ai fura?

(PS:Sorin Oprescu, primarul Bucurestiului a fost retinut de DNA pentru luare de mita)

Putin si sa nu afle >nimeni?:

Răspuns Câştigător
| mihaiwz98 a răspuns:

Așa spuneți voi acum ca nu ați lua mita dar când va vedeți in fata sutelor de milioane care va asigura o viață cu orice pofta îndeplinită ați uita de ce ați spus pana la urma toți se vând pentru bani unele se prostituează alții își vând tara.Cat as fura eu? Ca primar ai salariu foarte decent nu ma bat cu pumnul in piept ca n as faceo dar probabil ca as economisi cat sa mi satisfac placerile

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu as lua mita. Mi e imi este frica si sa traversez strada prin loc nepermisa ca sa nu iau amenda

| T0T a răspuns:

Nu as lua mită. Oricum in cazul lui Oprescu sa vedem cum curge ancheta căci el stia ca e in atentia DNA si ar trebui sa fie foarte prost ca si in apropierea alegerilor fiind favorit sa ia un nou mandat de primar sa isi riste cu totul cariera, imaginea si ani din viata.

| RareşTPUro a răspuns:

Nu as lua mita deoarece nu am chef sa imi fie puse catusele pe maini. As merge sigur pe corectitudine.