| bonton a întrebat:

A facut Sorin Oprescu ceva bun de cand a venit la primaria capitalei?

5 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

A stabilit ca trebuie termiante cat mai urgent proiectele Pasaj Basarab si stadionul Lia Manoliu. Dar ceva concret nu a facut. Absolut nimic.

| borsec a răspuns:

A tulburat putintel apele si apoi s-a culcat pe-o ureche.

| anonim a răspuns:

Da. a plecat in week end.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A daramat terasele, a schimbat un hot cu alt hot (arhitectul capitalei) a intrat cu 2-3 recorduri in cartea recordurilor, apare mai des la tv, tentativa de a introduce capitala tarii in celebru joc monopoly.sunt lucruri bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-a dat cu presupusul.