| Georrggy a întrebat:

Tu ce ai face daca ai avea un milion de dolari?

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Mi-aş lua o dacie.

29 răspunsuri:
| leftside a răspuns:

As dansa rumba laughing

| Xtadelo a răspuns:

Daca imi dai banii iti spun.

| BogdaneluluI a răspuns:

N-as mai avea nevoie de hartie igenica. M-as sterge la anus cu ei.

| PotcaPădurii a răspuns:

Barcute din bancnote.

| Filipjack a răspuns:

De toate!

| Synapse a răspuns:

I-as pune intr-un cont, mi-as vedea de viata in contiunuare, si as dona dobanda unei case de copii, sau ceva.

| ツDiana a răspuns:

I-as da banii lui Fuego, doar sa se lase de cantat.

| Musique a răspuns:

I-aș da tipului care-mi spală mașina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as da pe curve.

| AtateaConditii a răspuns:

M-as interesa cati lei sunt intr-un dolar. Dupaceea :X boom imi fac o gradina zoo si bag tot felul de rase de oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş deveni bogat.

| Archdaemon a răspuns:

I-as pune intr-un sac si as bate toti cersetorii de pe strada cu el.

| IgoToHellForThis a răspuns:

Un milion de dolari.Ce milion de dolari.Eu nu am nici un milion de dolari.Imi dai tu un milion de dolari? Cine imi da un milion de dolari? Dar nu vreau sa raman datoare. Deci nu o sa am never un milion de dolari :S>

| Brainyyuck a răspuns:

M-as impusca laughing)

| Ovidiu11 a răspuns:

Mi-as cumpara o punga de pufuleti.

| Dragonfly6 a răspuns:

Imi iau un telefon-caramida ca sa sparg nuci si sa vorbesc in acelasi timp.

| RainboyDash a răspuns:

Bine tu ce faci?

| Giuvaer a răspuns (pentru ツDiana):

Mie imi place cum canta.

| ツDiana a răspuns (pentru Giuvaer):

Felicitarile mele.winking

| Giuvaer a răspuns (pentru ツDiana):

Pentru ce?

| ツDiana a răspuns (pentru Giuvaer):

Ca iti place Fuego.

| Giuvaer a răspuns (pentru ツDiana):

Pai da..nu inteleg ce au unii cu el.laughing

| Elsiane a răspuns:

Cred că mi-aș cumpăra de toate. Puțin din de toate. Baftă!

| Andra_8863 a răspuns:

Mias ridica un palat care sa se numeasca usui palatul de aur contra misa palatul de argint

| aisha01eu a răspuns:

Mi-as lua o casa pe o insula din Grecia si as trai acolo toata viata, fara griji. Ce plictiseala ar fi pe mine!

| Rafy_Breier_1996 a răspuns:

I-as dona unui stat de orfanii

| mgtow a răspuns:

M.as muta in GB definitiv cu o mini casa garaj si masina faina modificata. Apoi fac un curs sa lucrez la birou si cand se duc banii ma bag la munca

| gemeni6226 a răspuns:

Mi-as cumpara casa viselor la tara neaparat si nu departe cate o casa la fiecare copil al meu restul banilor as pune in banca pentru a ajunge cit traiesc cheltuieli gospodarie vacante sanatate.(poate nici nu ar ajunge un milion de dolari pentru atitea)

| gemeni6226 a răspuns:

A suntem la trivia /amuzante pai as da la unul sa invete minte un coleg sa ma stimeze ca deja lucram de 4 ani cand inca el nici nu s-a nascut si vrea sa faca pe seful mai mult decat toti sefii pe care i-am avut vreodata.