| AikkoxD a întrebat:

Tu ce animal de companie ai? + o scurtă descriere.

52 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam un bou, dar acum s-a dus la universitate sad. În fine, Era(încă e) înalt, cu 3 coarne, blănos, amuzant.,. eram eu, cam atât.

| AndreeaRox a răspuns:

Kenzo, un dog argentinian: http://catei-de-vanzare.ro/pozeRase/cd393c2fff155fd2488e1a46b21f63a7.jpg

Este un caine de talie mare, puternic, un caine inteligent, iute, curajos, perseverent, puternic si indraznet. Devotat si afectuos cu familia, este precaut cu strainii.

| Musique a răspuns:

Un câine mic și creț.
*care face cum face și-mi murdărește ușa -.- *

| Neverwas a răspuns:

Am o testoasa numita Broasca Cu Nume Satanist, care si-a ucis si mancat colegele de acvariu si o bucata din degetul mamei.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Jessy, o catelusa de 2 ani din rasa Beagle. Pai ar fi foarte multe de spus in descriere, printre care:
- este foarte jucausa;
- este foarte activa (alearga mult);
- este foarte frumoasa (e tricolora).
Ar mai fi trasaturi, ca de exemplu ca strica tot ce prinde. laughing

| W3R4 a răspuns:

Un motan siamez, foarte comunicativ, şi nesimţit, dar mereu mă înmoaie cu ochişorii lui cât cepele...îl cheamă Mustaţă. http://i.imgur.com/AWozpaA.jpg

Şi un peruş albastru...da ştiu, nu e combinaţia ideală, dar dacă aşa vrea mami...p'ăsta îl cheamă Remy. http://i.imgur.com/8u7wddE.jpg

| PreaTareღ a răspuns:

Rexol, Un caine foarte dragut,
Este o corcitura dintre Brad German si nu stiu oare mai ce,
Este maro dragut, pufos.
Are colti rai,
Este foarte dragut, cuminte
Este cel mai bun catel pe care l-am avut,
Cea mai buna parte este.
Ca nu a costat nimic,
De fapt a costat hrana rolling on the floor.

FanClubu Cainilor is coming big grin

| suităr a răspuns:

Am o pandicoarnă pe nume Fionna.

E pufoșică și hazlie

| Crâstoşelul a răspuns:

Un căţel de rasă pluş, este foarte cuminte. Îl pui într-un loc şi stă 3 luni acolo până îl pui tu în alt loc. Nu face gălăgie.

| AikkoxD explică (pentru W3R4):

Tocmai am găsit o poză făcută acum 6 luni.*îi dau lacrimile*
RIP Rodrigo :(
http://i.imgur.com/42Vu0bf.jpg

| W3R4 a răspuns (pentru AikkoxD):

Să-l ierte Domnu' pentru păcatele lui...da' totuşi, sper că n-a avut aceeaşi soartă ca Ionel...nu? :c

| AikkoxD explică (pentru W3R4):

A apucat din otravă d'aia de muşte şi-o rămas schizofrenic.Şi jumate paralizat. Apoi l-a mâncat pisica.

| W3R4 a răspuns (pentru AikkoxD):

...şi eu ziceam de a mea că mănâncă toate rahaturile._.
Totuşi, e mai bine decât o moarte...violentă,ca a lu' Ionel.
Asta e, acum te vegează de undeva de sus.

...AU CĂCAT! M-a pus dracu' să dau zoom! I don't want to see

| moilolyta09 a răspuns:

Pufoşenia asta. :3
http://i.imgur.com/X488KQO.jpg

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Aveam o pisică şi-o chema Jezebel.

| єχcєєℓ a răspuns:

Păi să știi că nu am nici un animal de companie pentru că stau la bloc și ai mei nu mă lasă, de fapt când le zic de așa ceva îmi spun "Pleacă dracu de aici" și na...aș prefera o pisicuță sau un cățeluș, când mă duc la bunici și îl văd pe cel mai bun prieten al meu că stau față în față și văd că are vreo 4 cățeluși îmi vine să-l ***
sad
Dar măcar mă joc cu Scooby și Bobi toată ziua
puppy dog eyes

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Prefer compania oamenilor. Mi se pare mai normala si mai sanatoasa. Animalele sunt facute sa stea in curti, grajduri sau paduri, nicidecum in casa.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Un rottweiler. Descriere :http://www.youtube.com/watch?v=8aQfIpnqBbk
Ascultati pana la capat melodia.

| svartirhimnar a răspuns:

Ăă, am 2 căţeluşe şi-un motan. Dar mna, pot despre Lisa pot să-ţi spun că-i pechinez şi că e super veselă, nu muşcă şi linge foarte mult. Şi arată cam aşa:
http://imgur.com/33wGyaj

| AikkoxD explică (pentru W3R4):

Eram la ţară când s-a întâmplat tragedia. Pisica aia mănâncă măsline întregi, cu tot cu sâmburi şi morcovi muraţi. o_O

| W3R4 a răspuns (pentru AikkoxD):

Aia nu-i nimic, motănaşul meu îmi mănâncă dulciurile, mănâncă hârtie igienică, bea din toaletă...şi după, vine să mă lingă pe faţă! xC

| BlaBlaAnnie a răspuns:

O mata chioara, pe nume Margheritalaughing

| LordBolton a răspuns:

Chimpanzeul meu cu kalas?

nu ii va voi spune numele lui.confidential.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o curva de rasa pura, poarta numele de mama.

| lalaballet a răspuns:

Am un caine si un arici

| Fridăm a răspuns:

Pe Maria. Chiar dacă e împăiat. Ştii tu cum arată, nu-i nevoie de descriere.

| MaliciousDeath a răspuns:

Am un ciobanesc german.
E baiat si e foarte simpatic, chiar si atunci cand e hotarat sa te lase fara o mana.Il cheama Ursu, si din experientele anterioare am ajuns la concluzia ca este bipolar.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am animal de companie!
Pa, pa.