| DonEduardo a întrebat:

Aveti vreun animal de companie? Daca da, ce animal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisica

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Am un motan alb de vreo 6 ani.E feblețea casei și familiei happy

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu chiar, am un cactus, pe Mf John (dar nu cred ca se pune).

| DonEduardo explică (pentru DoarBogdan):

Ziceam animal, nu planta.

| Simpatic a răspuns:

Nu am dar mi-as dori o pisica de rasa, sa fie dragalasa atat tot ma intereseaza, din pacate nu cred ca o sa-mi iua vreodata pentru ca lasa par si eu sunt obsedat de igiena.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu am caci locuiesc la bloc, mi-ar placea sa am caine dar cainele trebuie plimbat ori eu ma obosesc suficient la servici fizic sa mai am chef sa plimb un caine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un catus felis nebunus de tomberon. Nebelung mai precis.

| Adrian5575 a răspuns:

Am un perus (fată). Nu face nimic interesant.

| DonEduardo explică (pentru Adrian5575):

Atunci de ce nu o vinzi?

| PsyhoChild a răspuns:

Pisica, caine, frate, sora...