| AikkoxD a întrebat:

Tu ce animal de companie ai? + o scurtă descriere.

52 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Un câine mic și creț.
*care face cum face și-mi murdărește ușa -.- *

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am animal de companie!
Pa, pa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Prefer compania oamenilor. Mi se pare mai normala si mai sanatoasa. Animalele sunt facute sa stea in curti, grajduri sau paduri, nicidecum in casa.

| MaliciousDeath a răspuns:

Am un ciobanesc german.
E baiat si e foarte simpatic, chiar si atunci cand e hotarat sa te lase fara o mana.Il cheama Ursu, si din experientele anterioare am ajuns la concluzia ca este bipolar.

| Gumalamanaazecea a răspuns:

Am o gaina, da-i cam jumulita saraca. si-are 3 picioare. nume? nu i-am gasit inca unul. vreo idee ceva?

| AikkoxD explică (pentru Gumalamanaazecea):

Esmeralda Pescăruş.

| RAY a răspuns:

Are 2 ochii, in ochii ei citesc presa in fiecare zi ca i-am scos sa nu ma insele in rest e blonda, sexy, cheala

| єχcєєℓ a răspuns:

Păi să știi că nu am nici un animal de companie pentru că stau la bloc și ai mei nu mă lasă, de fapt când le zic de așa ceva îmi spun "Pleacă dracu de aici" și na...aș prefera o pisicuță sau un cățeluș, când mă duc la bunici și îl văd pe cel mai bun prieten al meu că stau față în față și văd că are vreo 4 cățeluși îmi vine să-l ***
sad
Dar măcar mă joc cu Scooby și Bobi toată ziua
puppy dog eyes

| suităr a răspuns:

Am o pandicoarnă pe nume Fionna.

E pufoșică și hazlie

| W3R4 a răspuns:

Un motan siamez, foarte comunicativ, şi nesimţit, dar mereu mă înmoaie cu ochişorii lui cât cepele...îl cheamă Mustaţă. http://i.imgur.com/AWozpaA.jpg

Şi un peruş albastru...da ştiu, nu e combinaţia ideală, dar dacă aşa vrea mami...p'ăsta îl cheamă Remy. http://i.imgur.com/8u7wddE.jpg

| AikkoxD explică (pentru W3R4):

Tocmai am găsit o poză făcută acum 6 luni.*îi dau lacrimile*
RIP Rodrigo :(
http://i.imgur.com/42Vu0bf.jpg

| W3R4 a răspuns (pentru AikkoxD):

Să-l ierte Domnu' pentru păcatele lui...da' totuşi, sper că n-a avut aceeaşi soartă ca Ionel...nu? :c

| AikkoxD explică (pentru W3R4):

A apucat din otravă d'aia de muşte şi-o rămas schizofrenic.Şi jumate paralizat. Apoi l-a mâncat pisica.

| W3R4 a răspuns (pentru AikkoxD):

...şi eu ziceam de a mea că mănâncă toate rahaturile._.
Totuşi, e mai bine decât o moarte...violentă,ca a lu' Ionel.
Asta e, acum te vegează de undeva de sus.

...AU CĂCAT! M-a pus dracu' să dau zoom! I don't want to see

| AikkoxD explică (pentru W3R4):

Eram la ţară când s-a întâmplat tragedia. Pisica aia mănâncă măsline întregi, cu tot cu sâmburi şi morcovi muraţi. o_O

| W3R4 a răspuns (pentru AikkoxD):

Aia nu-i nimic, motănaşul meu îmi mănâncă dulciurile, mănâncă hârtie igienică, bea din toaletă...şi după, vine să mă lingă pe faţă! xC

| drogh a răspuns:

O lebada.

| Fridăm a răspuns:

Pe Maria. Chiar dacă e împăiat. Ştii tu cum arată, nu-i nevoie de descriere.

| LordBolton a răspuns:

Chimpanzeul meu cu kalas?

nu ii va voi spune numele lui.confidential.

| Neverwas a răspuns:

Am o testoasa numita Broasca Cu Nume Satanist, care si-a ucis si mancat colegele de acvariu si o bucata din degetul mamei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam un bou, dar acum s-a dus la universitate sad. În fine, Era(încă e) înalt, cu 3 coarne, blănos, amuzant.,. eram eu, cam atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o curva de rasa pura, poarta numele de mama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un pisoi care ma musca de maini cand dorm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iiiip! ♥ Animale ♥♥♥!
Am un catelas puppy dog eyes, un catelas de rasa CANICHE puppy dog eyes ♥♥♥♥.
Un catelas negru, mic si cret ♥
Un catelas foarte foarte jucaus ♥
Un catelas foarte iubitor,prietenos ♥
Un catelas adorabil,dragut, jucaus, frumos, amuzant ♥♥♥
Un catel mic, sprinten si cret.:3
Este un caine caruia ii e frica de straini, si cand se aproprie cineva de noi Hap! Latra la ei laughing))))
Este foarte prietenos cu cainii.
Este foarte certaret cu cainii pe care nu-i suporta deloc ( "dragoste la prima vedere" devil ) laughing))
Este foarte foarte foarte jucaus ♥ nu sta 1 minut fara sa se joace laughing) puppy dog eyes.
Este fitos smug Da, am caine fitos smug puppy dog eyes
Si il cheama...
Blacky ♥♥♥♥ e baiat :3 si i-am dat numele asa pentru ca i se potriveste de minune puppy dog eyes si pentru ca e negru puppy dog eyes laughing))).
Daca ma apuc sa il descriu pe acest mic ingeras flocosibil si jucaus :3 ♥♥, ia o eternitate!♥
Pot spune ca este foarte loial, el este mereu aici pentru mine cand nimeni nu e happy, imi este cel mai bun prieten avut vreodata, il consider ca pe fratiorul meu mai mic puppy dog eyes ♥♥♥, si il IUBESC ENORM DE MULT ♥♥♥! PANA LA CER SI INAPOI :')!
E UN MIC INGERAS FARA ARIPI ♥.
P.S : Caniche-ul e fostul puddle.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubitul meu ingeras pufos ♥♥♥♥♥♥! DA! Am un catelus puppy dog eyes. unul mic si cret puppy dog eyes.
O mica descriere, mai jos big grin.
Te iubesc ♥!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un cuvant, catelul meu este UNIC puppy dog eyes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine, el e cel mai bun :') ♥♥♥.
Descriere, mai jos :3.
Da, e putina descrierea pentru ca nu mi-au incaput sa scriu 1000000000 de lucruri despre el :3!
Tu, AikkoxD, ai vreun animalut? puppy dog eyes
Daca da, de care? ♥
+descriere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi pot spune că este un căţel foarte foarte deştept ♥♥♥♥♥ puppy dog eyes.
Zici că e un mic omuleţ laughing) puppy dog eyes.
Este un mic îngeraş jucăuş, pufos, creţ, iubitor şi inofensiv ♥♥♥☺!
N-ai cum să nu-l iubeşti ♥!
La doi anişori ai luiiii... puppy dog eyes face multe! FOARTE MULTE blushing puppy dog eyes ♥♥
Este devotat şi afectuos cu familia :3 ♥. Puternic, timid şi foarte jucăuş ( cum am mai spus big grin ) ♥♥♥♥ puppy dog eyes.
Pe străini nu îi înghite deloc laughing) o fi el mic dar hopa hopalaughing)!
De alergat, aleargă mult thinking Pot spune că este foarte activ laughing big grin
Cam atât pentru astăzi puppy dog eyes.
Love you my angel!

Aşteptăm şi un răspuns de-al tău, AikkoxD laughing.
Sper că nu e prea întârziat răspunsul, sunt nouă! big grin
Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da laughing)! Raspunsul meu nu a fost unul scurt, stiu big grin.
Am simtit nevoia de a scrie despre el puppy dog eyes.

| AnonimGirl2345 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt tot eu dar nu ştiu de ce răspunsurile astea multe nu îmi sunt şterse thinking am dat click ca TPU să le şteargă, şi să le pun pe toate doar într-unul, ca să nu fie prea multă zăpăceală pe aici, şi au postat şi astea, rămânând sub anonimat thinking Ciudat.happy
Am dat click pe Ştergere răspuns, am confirmat pe email şi nu ştiu ce are acuuuma -.-

| svartirhimnar a răspuns:

Ăă, am 2 căţeluşe şi-un motan. Dar mna, pot despre Lisa pot să-ţi spun că-i pechinez şi că e super veselă, nu muşcă şi linge foarte mult. Şi arată cam aşa:
http://imgur.com/33wGyaj

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Un rottweiler. Descriere :http://www.youtube.com/watch?v=8aQfIpnqBbk
Ascultati pana la capat melodia.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Aveam o pisică şi-o chema Jezebel.

| Crâstoşelul a răspuns:

Un căţel de rasă pluş, este foarte cuminte. Îl pui într-un loc şi stă 3 luni acolo până îl pui tu în alt loc. Nu face gălăgie.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Jessy, o catelusa de 2 ani din rasa Beagle. Pai ar fi foarte multe de spus in descriere, printre care:
- este foarte jucausa;
- este foarte activa (alearga mult);
- este foarte frumoasa (e tricolora).
Ar mai fi trasaturi, ca de exemplu ca strica tot ce prinde. laughing

| PreaTareღ a răspuns:

Rexol, Un caine foarte dragut,
Este o corcitura dintre Brad German si nu stiu oare mai ce,
Este maro dragut, pufos.
Are colti rai,
Este foarte dragut, cuminte
Este cel mai bun catel pe care l-am avut,
Cea mai buna parte este.
Ca nu a costat nimic,
De fapt a costat hrana rolling on the floor.

FanClubu Cainilor is coming big grin

| lalaballet a răspuns:

Am un caine si un arici