| Hamster_8870 a întrebat:

Ce animal de companie ai?

Răspuns Câştigător
| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Am niste perusi...ca si tine bibiwinking

9 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Un câine.

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Si hamster...

| me1999 a răspuns:

Un bichon maltez

| sltlp a răspuns:

Si eu am tot perusi.

| BlueRoby35 a răspuns:

O pisica care astazi 20 mai naste acum in timp ce scriu un motan negru si un pechinez fetita(Leea) doar ca are boticul lung nu asa ca la toti pechinezi inainte am avut 9 catelusi + mama lor si pisici nu mai imi amintesc oricum multe

| S3bastiaNN a răspuns:

2 perusi

| Onitzza a răspuns:

Doua hamsterite

| suceavaalin a răspuns:

Cinteze australiene zebrate

| mirabela_9615 a răspuns:

Am un catel este de talie mijlocie,alb, dido se numeste si e nazdravan foc. si o broasca testoasa minnie care este mai mare decat palmele mele la un loc, nu face altceva decat sa manance si sa-si faca nevoile in apa curata imediat dupa ce i-o schimb in fiecare dimineata sad