| AikkoxD a întrebat:

Tu ce animal de companie ai? + o scurtă descriere.

52 răspunsuri:
| moilolyta09 a răspuns:

Pufoşenia asta. :3
http://i.imgur.com/X488KQO.jpg

| AndreeaRox a răspuns:

Kenzo, un dog argentinian: http://catei-de-vanzare.ro/pozeRase/cd393c2fff155fd2488e1a46b21f63a7.jpg

Este un caine de talie mare, puternic, un caine inteligent, iute, curajos, perseverent, puternic si indraznet. Devotat si afectuos cu familia, este precaut cu strainii.

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Bună!
Am un căţel de rasă caniche, are 2 anişori ( împlineşte peste 1 lună puppy dog eyes ), de culoare neagră, şi are o blăniţă foarte creaţă puppy dog eyes!
Îl cheamă Blacky ♥♥♥♥!
Este un căţel de talie medie, foarte foarte activ, foarte foarte jucăuş, mereu fericit, iubitor, un căţel foarte foarte inteligent, foarte amuzant, foarte LOIAL şi prietenos.
Cu străinii nu se înţelege niciodată. Mereu latră şi mârâie la ei, oricât de micuţ ar fi ell puppy dog eyes laughing).
Şi face atâtea prostii acasă -.- ( amuzante şi drăgălaşe, zic ♥♥ )
Uneori mă enervează şi mă supăr rău pe el şi îl jignesc laughing), dar nu pot să nu îl ieeeeert puppy dog eyes! Are nişte ochişori şi faţa aia mică şi ododododo puppy dog eyes sad!
Ne certăm uneori, dar nah, din joacă laughing. Ne mai şi enervăm -.- dar nah, aşa fac prietenii :3 ♥♥♥♥♥♥!
Ce pot să spun ♥? E cu adevărat special big grin.În toate punctele de vedere.
Este un mic îngeraş negru şi pufos puppy dog eyes. Nu am cuvinte să îl descriu puppy dog eyes. E prea puţin ce am scris eu aici happy.
Tot ce pot să spun despre el e că este cel mai bun prieten al meu şi nu m-ar lăsa niciodată baltă ♥♥♥♥! Este mereu aici, lângă mine, şi simt şi văd cum îmi oferă atenţia şi dragostea lui nemărginită :3! ♥♥♥♥
De altfel, este un câine îngrijit, curat şi civilizat happy.
Şi ţin să spun că hiperactiv laughing)) face ce face şi ne trezeşte pe toţi din leneveală big grin. E un ghemotoc jucăuş ♥. Nu poate sta un minut fără joacă laughing).
Un câine frumos şi deosebit din toate punctele de vedere ♥♥♥♥! ÎL IUBESC ENORM DE MULT :') ♥♥♥♥!

Pa-pa.
P.S : Îmi pare rău că a murit puiuţul tăuuu sad sad. Şi eu am trecut prin asta o dată şi mnah... e naşpa oh go on, dar al meu era foarte foarte bătrân şi îi era vremea...
R.I.P Rodrigo ( AikkoxD )!
Şi scuze dacă e prea lungă descrierea xD. - şi încă asta e puţin pentru Blacky laughing) -

| AikkoxD explică (pentru AnonimGirl2345):

Realizezi că nu am citit absolut nimic din ce ai scris, nu?

| AnonimGirl2345 a răspuns (pentru AikkoxD):

Mmmmm, ok O.O? Eu doar am raspuns la intrebare, nu te pune pe tine nimeni sa citesti, asa ca stai linistit/a -.-.:*

| AikkoxD explică (pentru AnonimGirl2345):

ă. liniştitĂ. De fapt, nu ştiu să citesc, dar speram să nu observe nimeni. *se retrage încet*

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Şi ochişorii lui mici, inofensivi şi negrii ca două boabe de cafea :o3 ♥♥♥♥ şi făţuca aia mică şi adorabilă şi blândă şi bleagă ♥♥♥ :o3 şi urechiuşele alea mici şi pufoase ♥ şi boticul ăla mic şi drăguţ şi awwwww...♥♥♥! Îngeraşul meu pufos şi mic şi creţ şi jucăuşşş :o3 ♥! Îl iubesc enorm de mult ♥♥♥! Cum am mai spus, e cel mai bun prieten al meu :) ♥♥♥ Şi mă bucur să îl am alături!
Chiar dacă mă enervez uneori şi spun sau gândesc ce nu trebuie, nu mă pot supăra niciodată pe el! :") El are acea magie... nu ştiu cum să îţi spun! :o3
NU POT SĂ MĂ SUPĂR PE EL ♥♥♥♥ ÎL IUBESC PREA MULT CA SĂ MĂ SUPĂR PE EL!
Şi lăbuţele alea mici şi vioi :o3... cu care fuge ca un nebunatic :))) şi se joacă aşa adorabil ♥.♥
Şi codiţa aia care mereu stă în sus şi pufoasă şi zburdalnică :3... tare tare drăguţă!♥
AM FĂCUT CEA MAI BUNĂ ALEGERE POSIBILĂ! DINTR-O 1000 DE CÂINI, L-AM ALES PE EL :")
A fost un semn!
Şi puterea aia a lui de a se juca :)))...incredibilă!
Nu stă locului :o3...

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Iubirica mea mică! ♥

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Şi când îl ţin în braţe, nu ştiu ...simt o emoţie, o fericire deplină! ♥♥♥♥ O căldură ♥♥.O iubire loială cum numai un câine ţi-o poate da! ♥
Nu ştiu cum să-ţi explic... E inexplicabil :') ♥

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Şi scuze că am scris atââât de mult!puppy dog eyes Şi scuze că am scris mai mult şi nu ştiu... îmi apar câteva răspunsuri de ale mele, tot cu caniche, jos, sub formă de anonimat thinking şi restul, cu numele e AnonimGirl2345, care le-am postat nu demult thinking eu am dat click să le şterg pe celălalte, pentru că am vrut să scriu tot despre căţelul meu într-un singur rând, să nu zăpăcesc aici, şi văd că cei de la TPU nu le-au şters, le-au lăsat şi pe alea -.-.
Eh, sper că nu e o problemă
Sper că nu te deranjează, nu? happy
Ai câteva răspunsuri în plus laughing)).

| BlaBlaAnnie a răspuns:

O mata chioara, pe nume Margheritalaughing

| AndreeaClaudy a răspuns:

Am 9 pisici si 4 cainilaughing la tara

| lavylove234 a răspuns:

Eu am o catelusa de rasa pitica, culorea este maro-roscat, este dresata, iar partea cea mai amuzanta este ca nu prea stie sa latre...O iubesc mult numele ei este Sissi :* :*