| TheKillerOfKillers a întrebat:

Tu ce intamplari amuzante ai vazut?
Eu astazi era unul pe strada si scotea zgomote ciudate. Eu am deschis geamul si i-am zis : Iesi acasa! Si a tacut laughing

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Am clasa la etajul 2 și mă jucam pe pervaz cu o broscuță de hârtie.
A căzut și a aterizat în boscheții de jos. sad

Amuzantă a fost reacția mea, gen "huuuuoo, broscuțaaa!"

| Naяutσ a răspuns:

Eu am trecut pe langa o femeie care se certa cu o galeata.

| TheKillerOfKillers explică (pentru Naяutσ):

What the f***? Cu o galeata?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inspiratie la ora asta...

| doreal a răspuns:

Am vazut un cersetor care nu stiu era de la un bordel, era o femeie care avea strampi https://www.google.ro/......ps?/search - ca astia si ma uitam ciudat si am plecat ( pentru mine a fost amuzant, adica stai cu o femei de la vreun bordel afara, macar sa o duci si tu la un hotel de 2 stele acolo) scuzati-ma daca am gresit cuvantu bordel

Întrebări recente