| CrimiNNaLBoy a întrebat:

Tu mi-ai furat telefonul?

22 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Am împodobit bradul cu el pentru că tot suna şi am crezut că e instalaţia de Crăciun

| PotcaPădurii a răspuns:

Eu ti-am furat doar simtul umorului.

| ViezurE a răspuns:

Eu nu fur bă. Doar împrumut fără să cer.

| RockaruL a răspuns:

Nu îi agrez pe tipii de la Nokia.

| Deny1333 a răspuns:

La ultima verificare, nu eram gitană; deci nu.

| Gandăr a răspuns:

Da cine altcineva? raised eyebrows

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Logic ca eu.

| TwixulDrept a răspuns:

Eu nu fur jafuri ...deci NU

| NoNameJunior a răspuns:

Ceee?! cum indrazndesti sa spui ca eu ti l-am furat.nu! eu nici nu am vazut un telefon.deci NU am fost eu.
*ascunde telefonul la spate
siiiii, ai cumva si telefon fix?
*rade malefic.

| NothingToEat a răspuns:

Scuze l-am confundat cu vibratorul

| NothingToEat a răspuns:

Daaaa si l-am bagat sub fusta

| RheaLustzig a răspuns:

straight face stiu ma ca telefonul vibreaza dar cum poti confunda telefonul cu vibratoru o_o

| YumiSukinanda a răspuns:

Ce prosti sunteti. intrebari prostesti de astea la o rubrica de asta am pus si eu 1 data una de asta si toti au sarit pe mine cas proASTA dar pe tine nu zice nimeni? o po face eu: prostule!

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Mda...agonia...oaaaaa

| anonim_4396 a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Cred ca stiu de ce, raspunsurile tale sunt lipsite de sens, cred ca ar trebui sa fii mai atenta cand scrii, asta ii inebuneste pe toti.

| YumiSukinanda a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine frenkastain

| anonim_4396 a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Sunt einstein, alizee.nu ca te sfatuiesc dar o mia faci si pe desteapta, cersetoare-o

| YumiSukinanda a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ziceam din avatarul tau...bine ziceam si nu-mi pasa. einstein

| Dannalc a răspuns:

Ti-am furat materia cenusie big grin sorry, imi e foame

| Buteerflii a răspuns:

Daaa.Si Lam Ascuns In Chiloti=]]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu happy. Dar sa stii ca ieri am gasit o caramida pe banca din parc si scria pe ea, : daca ma gasesti, "returneaza-ma". Daca il vrei, maine la ora cinci vii in parcul din fata hotelului babilon si ti-l dau happy

| sLowSpawN a răspuns:

Nu,da-mi fundalaughing