| αndï a întrebat:

Uhm. ok poate suna pueril, dar eu zic sa ne aliem toti si sa-i dam raportare si sa-i punem "stupid" lui LadyJ pana dispare de pe site, nu avem nevoie de retarde din astea...
Just a thought

Răspuns Câştigător
| b342 a răspuns:

Cum sa sune pueril?:O
Nici nu sti cat am asteptat acest gen de intrebare!
Eu una ma aliez.winking
Pa, pa. happy

17 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Deja facem asta

| Bya132 a răspuns:

Eu una fac asta de mult timp. Să ne plângem la admin straight face
Eu așa am făcut pe întrebarea uneia și au suspendat-o xD

| Musique a răspuns:

Sunt cu tinewinking
desi pot sa jur ca @LadyJ primeste doar "Stupid/Nefolositor" de cand o cunosc eu oh go on

| NOBODY a răspuns:

E mai pueril CA COzonacul

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu deja faceam asta? *troll face*

| Broadband a răspuns:

Gata boss, hai sa-i rupem himenu rolling on the floor

| αndï explică:

V-am dat la toti voturi si o fundita random, dintre raspunsurile care mi-au placut... adica beatrice. laughing

| LolNope a răspuns:

Tu inca nu ai inceput?

Pfff...

| Ingerash a răspuns:

Ok sunt cu tine

| FreshDreams a răspuns:

I'm in

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Dap, eu sunt cu tine...
Dar deja la un raspuns al lui LadyJegoasa am vazut 41 stupiduri+1 (al meu). laughing
Sa-i dam foc lui Gaystin impreuna cu LadyJ. ( scuze trebuia sa o spun, nu ma mai puteam abtine)

| vẵñåtoяUdỉñPådUяε a răspuns:

Eu mai intai trebuie sa aflu cei cu ea laughing care vrea sa ma lamureasca, sa-mi raspunda la intrebare ca am pus-o aici, la categoria T/A.winking

| BoGhDaN a răspuns:

Au ma aliez dar trebuie sa stim ceva despre ea

| CiupiițDeclarăRăzboiÎmpotrivaObsedateDeJB a răspuns:

Ma bag! Eu rup himenu cu rimel lui J'gayB incat LadyJegoasa va fi fericita si plange, ca a obtinut ceva ce ii apartinea lui J'gayB, si plange atat de mult, (lacrimile lui sunt toxice)

Incat. incat.

Incat. incat! Se topeste LadyJegoasa cu lacrimile si

Adio! "Dam petrecere"

| MihaiFCB a răspuns:

Hai sa-o deprimam pe fraiera laughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă bag, oricum făceam asta şi pană acum.

| Bebe3 a răspuns:

Dadada. Ma bag.