| FemeiaPaiangan a întrebat:

Ce e de facut daca prietenul meu e fumator de ilegale,e in erectie aproape continua si nu ejaculeaza? (mersul la doctor,stiu) pe mine ma afecteaza in vreun fel? (poate suna pueril,nu poate,chiar suna, dar am nevoie de o mica predica si nu stiu cui sa o cer)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i sarmale de post si mangaie o pisica la intervale neregulate.
Nu cred ca te afecteaza, mai ales daca ai dezordine prin camera si n-ai unde agata un umeras...

| FemeiaPaiangan explică (pentru anonim_4396):

Cel mai util raspuns pe care l-am primit in toata viata mea! chiar meriti o funda virtuala!

| anonim_4396 a răspuns (pentru FemeiaPaiangan):

Defect profesional, imi place sa ajut.

16 răspunsuri:
| FemeiaPaiangan explică:

Ce legatura are viata de o alegem cu ce intreb eu? si daca s-ar pune problema unui viitor camin clar ar insemna "impreuna" nu "pe cai diferite"

| FemeiaPaiangan explică:

Mersi mult krakilla pentru confirmarea ipotezelor mele si ca ai raspuns aproape "formal style" ca sa ma exprim asa, nu in bataie de batjocura

| FemeiaPaiangan explică:

Din cate stiu eu nu-l doare nimic, mai in gluma sau mai in serios ne-am gandit ca o fi ceva prostata

| mihai69 a răspuns:

Sincer, chiar și cu „anonimitatea" asta de pe net, tot n-aș face publice astfel de informații, da' mă rog...
Oricum, e ciudat ce descrii eu știam că efectele secundare sunt pierderea erecției, nu „câștigarea" uneia continue.
Nu cumva o fi vorba de o formă de priapism? (Erecția devine dureroasă după un timp?) caz în care chiar ar trebui mers la medic.
Și chiar consider că ar fi foarte bine și pentru tine să schimbi anturajul.
PS Pentru predică ar trebui să mergi duminica la biserică.

| FemeiaPaiangan explică (pentru mihai69):

Cu asta cu biserica m-ai inchis. stiu, e ciudat ca la el are efect invers, de asta am simtit nevoia sa postez. pai cine imi demasca mie anonimatul?

| mihai69 a răspuns (pentru FemeiaPaiangan):

TPU, la solicitarea „organilor abilitate"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-si gaseasca o fata care il va excita indeajuns incat sa ejaculeze... Te va afecta si pe tine la modul ca vei avea mai mult timp liber.

| FemeiaPaiangan explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca eu sunt motivul pentru care nu ejaculeaza.....pai nu am prea mult timp liber din punctul asta de vedere, ca el mereu fiind in erectie ar putea-o face cam nonstop... noi am facut-o o singura seara si inainte de asta era virgin, daca te inspira cu ceva informatia asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru FemeiaPaiangan):

Eu tot l-as trimite la alta...

Ce sunt acelea "ilegale"? Si heroina poate fi fumata si e ilegala. Te referi la etnobotanice sau la marijuana? Pentru ca diferenta este mare intre ele. Iarba e naturala si nu dauneaza organismului folosita rar. Etnobotanicele, in schimb, sunt foarte nocive.

Si ce inseamna erectie aproape continua? 23/24 de ore? Poate are sculament.

| FemeiaPaiangan explică (pentru anonim_4396):

Etno si mai rar maria. dar baga in el de 3 ani. al naiba el sculament!

| FemeiaPaiangan explică (pentru anonim_4396):

Etno si mai rar maria. dar baga in el de 3ani. al naiba el sculament!

| FemeiaPaiangan explică (pentru anonim_4396):

Cand incepe sa se inmoaie si ar trebui sa ejaculeze, nu se intampla asta si se intareste la loc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FemeiaPaiangan):

Mai intai ejaculeaza si abia apoi incepe sa se inmoaie... Daca atunci cand se masturbeaza reuseste fara probleme sa ejaculeze atunci exista factori externi. Poate e o chestie psihologica, are un blocaj sau un complex pe care a ramas fixat.

Nu am nici o predica la mine. Le-am consumat pe toate astazi. Poate maine...

Răspuns utilizator avertizat