| anonim_4396 a întrebat:

Uitati ce a raspuns primul: http://www.tpu.ro/conversatii/ce-rost-are-t-a/

36 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Știi că are dreptate, nu? happy

| IncredibleJoker67 a răspuns (pentru Musique):

Da happy

| Musique a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

Mă bucur că ți-ai dat seama și singur/ă. happy

| IncredibleJoker67 a răspuns (pentru Musique):

Si tu happy

| Musique a răspuns (pentru IncredibleJoker67):

Și eu?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Stiai ca maine ma cauti la deschidere, da? happy

Ah, si, referitor la intrebare: Avem nevoie de mai multa originalitate. Pe bune. Ajuta mult.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Ce-ai facut bai asta? inainte cand, cand nu scapai de satan si toate clanurile aiurea? supara-ma waiting

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Da. te-am căutat peste tot numai la chioșc nu. laughing)
Frate, n-am văzut asta aseară ca să te caut.

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Mâțele? Îți amintești de mâțe?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Eu te-am vazut dar eram ceva in genul "Ea e? Ea e ma? Hmm, cum sa o intreb...imi e rusine, daca nu-i ea?". laughing
Erai tu. laughing

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Crudul adevăr... eu nu m-am prins decât după ce ai zis "Andrei".

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Ce? Pe bune? Eu credeam ca te gandesti "De ce nu ma saluta? De ce nu ma baga in seama?".laughing
Ah, misto atunci, nu-i bai.laughing

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Dacă m-aș fi prins mai repede te-aș fi întrebat eu, dar așa.
Eram și somnoroasă, deci slabe șanse să mă fi prins eu prima.
*God, de ce zic asta?*

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Pana maine uiti cum arat. Stiu asta. Sunt sigur de asta. Pot sa pun pariu. Lasa Musi, lasa. T ^ T

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Am uitat deja. rolling on the floor)
Las Bless, las.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Nesimtito! Stiam eu ca nu iti pasa! rolling on the floor

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Ce-ai zis? Te țin eu minte drace.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Gata! Asa ma tii minte. laughing

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Mda, mereu țin toate prostiile minte, fain.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Ma consideri o "prostie", da? Bine. Multumesc. Voi rezolva eu cu tine.
Maine. 12:00. Tatar. "Excursie" cu motorul. laughing

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

M-ai făcut nesimțită.La asta mă refeream.
La 12 am chimie deci nu plec.De la 13, cu cea mai mare plăcere. *cred că ai auzit de Vasileasca -_- *

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Ce? Ne-o baga pe Vasilescu?
Imi cer iertare ca te-am facut nesimtita.; _;

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Nu ştiu... eu fac franceza cu ea. *că nu am vrut sa mă duc la germana... *
Nu-ţi cere scuze, nu mă supăr aşa uşor.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Musique):

Bine! Atunci, nici nu imi pare rau! smug

| Musique a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Ştiam!

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Si de blesteme

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine. laughing)

| Furculingură a răspuns:

Nu trebuia să îi dai reply-ul ăla, are şi el dreptatea lui.

| suităr a răspuns:

Mneh...pentru mine T/A inseamnă foarte mult

| Neverwas a răspuns:

Adevarul...

| Seducatorul a răspuns:

Bullshit,bullshit,bullshit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tampit, aici toti suntem originali.

| AtsukoKure a răspuns:

Are dreptate.

| Jakoban a răspuns:

ăsta da om laughing