| Aleksutzu a întrebat:

deci sunt unii copii Handicapati! Foarte retardati : O proasta a postat o intrebare pe TPU : CUM CREEZ CONT PE YOUTUBE si avea decat 2 raspunsuri raspunsu lu o fata si a dat si ea raspuns la intrebarea ei si dupa la sfarsit a scris : Fundita? :| Bai deci sunt unii copii foarte prosti Uitati si voi linkul : http://www.TPU.ro/......-raspunsu/ spune-ti si voi parerea :|

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

A dat dupa asta funda, da ideea e ca sunt uni care spun ca dau funda si uita efectiv. Asta dupa mine e lipsa de bun simt, cum sa mai aiba cineva incredere in tine daca promiti ceva si nu te ti de cuvant? Asta ne diferenteaza de tot ce-i rau, cuvantul dat, oricum nu sunt toti asa, si ea a dat fundita dupa.
fundita?laughing

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

De ce te miri aşa? Unii useri dau răspunsuri doar de dragul de a da, ca să crească în rank, nu cu scopul de a ajuta comunitatea.
Bine că persoana în cauză i-a mulţumit printr-un răspuns câştigător (fundiţă), cui a trebuit.
O zi frumoasă!

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Mdaaa
pacat ca nu si a putut da funda singura
rolling on the floorrolling on the floor

| Deniisze a răspuns:

Este obisnuita sa ceseasca fundita!

| Ralluca25 a răspuns:

rolling on the floor) tare. eeeh cred că vroia fundă și nu știa cum să facă să primească și ea laughing))).

| ali_4445 a răspuns:

Buna,acea fata e foarte proasta raustraight face