| CoMyYySiAtat a întrebat:

Uitati cine e preferatul vostru :

http://video.search.yahoo.com/......video/play

obsedatiloooooooor! Justin Bieber a? Scuzati categoria, da vreau sa scap de obsedatii astia jb, jb, ma enerveaza!

11 răspunsuri:
| lalalalallll a răspuns:

Ești plictisită?

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Stii ca nu e adevarat, nu?

| AnneBre a răspuns:

Mda.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Frumos ar fi fost daca era adevarat...

| CoMyYySiAtat explică:

Ba frate stiu bine ca-i fumata faza si ca e veche, dar d c sa n-o stie toata lumea?

| CoMyYySiAtat explică:

Pentru DoarEu_6702 :

1. Chiar nu-mi pasa daca stiai sau nu stiai, in schimb pe mine m-a scoate din minti ca unii chiar au impresia ca o sa se marite cu el sau cine stie ce, iar asta le-ar mai baga mintile in cap, fie ca e adevarata, fie ca nu + pe mine m-a amuzat!

2. Mie imi place acum de Andreea Balan, mi se pare k canta bine, dar tu poti s-o insulti pana inebunesti, e treaba ta, e parerea ta, dar nu fac spume ca altii!

P.S. : Am tot dreptul sa-mi spun parerea, iar tu s-o critici ca nu-mi pasa! Si...a da, gusturile se schimba, stiu sigur, nu neaparat din cauza unor vorbe, pot sa fie si alte motive!

| Cireașăăăă a răspuns:

E fumata faza.

JOS CU JB!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Captive a răspuns:

Nu sunt fana JB...dar nu prea cred ca e adv...

| SuperNovaaaaa a răspuns (pentru Captive):

Chiar nu este adevarat.Nu ar fi stat selena cu un bosorog.

| iAmFabulosxo a răspuns:

Mdaa...fumata fazarolling on the floor)).p`asta o stiu de mult dragutzo.asta a fost in primul randwinking.si in al doilea rand:daca noua ne place nu va mai bagati! Noi daca am spune ceva despre cineva,, drag voua'' ati face spume.Asa ca shhtdon't tell anyone gurita! Nu va mai bagati! degeaba pui tu tot felul de link-uri tampite.si ceilalti, faceti tot posibilul sa nu ne mai placa jb.dar degeaba! gusturile raman aceleasi!winking