| Belluţa a întrebat:

Uitaţi pe unde ajung ai voştri de la t/a.
http://www.TPU.ro/......-cu-palma/
Iete, cine spunea că voi nu faceţi trolling, trivia-amuzantiştilor?

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Din cauza ta!

Răspuns utilizator avertizat
| AnneBre a răspuns:

E raportată.

| HepiBăluns a răspuns:

Dar cine a pus intrebarea?thinking Si despre ce e vorba, ca nu-mi apare linkul (cand dau click pe el imi apare TPU.ro)

Răspuns utilizator avertizat
| HepiBăluns a răspuns (pentru Belluţa):

Aaaa,dava a pus-o...Cred ca a pus-o la bascaleala, nici macar nu e fata.Stiu asta pentru ca la inceputul anului iuzarii credeau ca e fata,si mai raspundeau la intrebarile lui cu pronume de gen feminin,iar el a spus ca e baiat.

Acuma, nici nu pot sa ma iau eu de oameni, mai ales ca nu stiu cine sunt in viata realathinking

| Dejit a răspuns:

Nu-i bai...Toată lumea ajunge pe acolo la un moment dat...

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimus905 a răspuns:

Tu mu*sto, pi*ato, cu*vo.etc
Sa te duci naibi

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru Anonimus905):

Of,doamne.daca jignesti, macar fa-o corectwinking

| Anonimus905 a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Sti, varul meu nu prea stie cine stie ce...
Era el pe TPU de pe contul meu

| blueangel99 a răspuns (pentru Anonimus905):

Tare! Deşi e limbajul mai "hm", totuşi e bun mesajul pe care îl transmite. laughing

| Anonimus905 a răspuns (pentru blueangel99):

Mdea...
A auzit-o de la varul colegului fratelui varului colegului meu de banca