| LordBolton a întrebat:

Credeti ca ar trebui sa se faca un test de iq inainte sa se intre pe TPU? Nu de alta dar :

http://www.tpu.ro/......ce-faceti/

http://www.tpu.ro/trivia-amuzante/voi-dupa-ce-va-ca-ti-v a-uitati/

16 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Mai știi?

| LordBolton explică (pentru suităr):

Da,dar asta sunt cle mai noi.

| LordBolton explică (pentru LordBolton):

*cele

| suităr a răspuns (pentru LordBolton):

Păi da. Oricum nu treceam de testul ăla rolling on the floor

| Ayako a răspuns:

Să fie ceva de genu':
O să pui întrebări tâmpite?
a)Dăăă.
b)uită-te la a)
c)uită-te la b)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, dar cred ca utilizatorul asta nu ar fi obtinut un rezultat prea bun.
http://www.tpu.ro/......-ea-funda/

| LordBolton explică (pentru anonim_4396):

As copia. De parca tu l-ai trece happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meh, eu oricum voi crede în continuare că cele mai freş întrebări le găseşti la Dragoste & Sex:
...rea-sa-ma/
Dar şi la Biuti & Feşăn: ...da-in-cap/
Toţi avem o perspectivă diferită asupra acestui lucru.

| LordBolton explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor LoL si eu cred ca cele mai idioate intrebari sunt la D/S...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur.

| DoriKat a răspuns:

Ar cam trebui test IQ...

| JustHappiness a răspuns:

E prea de tot chiar şi pentru T/A.

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Eu zic ca ar fi mai bine. Dar daca se face unde mai e distractia?

| TequilaG a răspuns:

Da, cred ca ar trebui sa faca un test IQ urgent...

| vartolome1 a răspuns:

Si eu cred la fel! Sunt multe intrebari puse mai mult din plictiseala decat din necunostinta!

| ChristinneMih a răspuns:

Mai mult ca sigur. Nu de alta, dar unii nici nu stiu sa lege doua cuvinte. In fine, macar avem unde sa apelam pentru amuzament laughing