| bogdan324 a întrebat:

Uitati trailerul lui GTA V parodiat cu niko bellic, sfarsitul e tare:))
http://www.youtube.com/watch?v=hXXwkhcViLg

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NoChanceForUs a răspuns (pentru IntrebariIntrebatoare):

Cerințele vor fi nebunești, cred.

Răspuns utilizator avertizat
| NoChanceForUs a răspuns (pentru IntrebariIntrebatoare):

Fiind serioși, nu prea le-a păsat, știau că se va pirata la greu.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac si astia niste jocuri cu niste cerinte si grafica.Sa speram ca jocul va avea "substanta". Multe companii se chinuie pe grafica si uita de gameplay si poveste.La GTA n-a fost niciodata asa, dar sa fim seriosi: cine-si ia calculator intr-atat de bun incat sa ruleze? Dar nu se stie, poate nu va avea cerinte mari.Eu nici acum nu pot rula 4laughing

Răspuns utilizator avertizat
Apache
| Apache a răspuns (pentru IntrebariIntrebatoare):

Dar.dar un joc exclusiv pentru pc nu este posibil, pentru ca aduce pierderi din start!
de asta marile jocuri se axeaza mai ales pe console... orice joc lansat pentru pc este piratat la greu
Nici nu stiu cine da bani pe jocuri pc in ziua de azi ...asa ca logic ca se axeaza mai ales pe console, ca daca nu ar face asta atunci pierderile ar fi uriase
si incet incet ...jocurile mari incep sa renunte la pc-uri!
ex : gt 5, uncharted 3 ...etc

Răspuns utilizator avertizat
| WhiteShadow238 a răspuns:

Baieti voi ce vreti sa va mearga GTA V pe un Calculator caramida?
Eu nu ma laud dar am laptop si cred ca o sa imi mearga GTA V la fel de bine ca si GTA IV si Assassin's Creed IV 4 ram... si oricum nu v asteptati sa fie cerintele la fel de mici pentru oricine ca vrei ca nu vrei o sa trebuiasca sa iti cumperi un PC mai bun daca vrei sa joci daca nu stai in continuare pe metin si mess big grin