| bogdan324 a întrebat:

Uitati trailerul lui GTA V parodiat cu niko bellic, sfarsitul e tare:))
http://www.youtube.com/watch?v=hXXwkhcViLg

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac si astia niste jocuri cu niste cerinte si grafica.Sa speram ca jocul va avea "substanta". Multe companii se chinuie pe grafica si uita de gameplay si poveste.La GTA n-a fost niciodata asa, dar sa fim seriosi: cine-si ia calculator intr-atat de bun incat sa ruleze? Dar nu se stie, poate nu va avea cerinte mari.Eu nici acum nu pot rula 4laughing

| WhiteShadow238 a răspuns:

Baieti voi ce vreti sa va mearga GTA V pe un Calculator caramida?
Eu nu ma laud dar am laptop si cred ca o sa imi mearga GTA V la fel de bine ca si GTA IV si Assassin's Creed IV 4 ram... si oricum nu v asteptati sa fie cerintele la fel de mici pentru oricine ca vrei ca nu vrei o sa trebuiasca sa iti cumperi un PC mai bun daca vrei sa joci daca nu stai in continuare pe metin si mess big grin