| Graftzoor a întrebat:

Cine crede ca Talentatha e cea mai handicapata cea mai poasta fiinta din EUROPA adica uitati-va la intrebarile ei http://www.TPU.ro/utilizator/tjeb/intrebari/ cum Doamne sa dai foc la penisul unui caine?

5 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Nu vreau s-o jignesc, asa este ea.Se vede din limbajul ei.Noi pe TPU mai facem greseli, dar nici chiar asa.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

E daca asa stie ea sa vb.las-o in pace nu.ti mai consuma nervii pe ea.
PaPa PuP

| OrochiFan a răspuns:

Mylife are dreptate, m-am uitat si eu dar nu stiam cum sa inchid pagina mai repede, m-am speriat.

| Graftzoor explică:

Hai ma greseli greseli da ai vazut cum draq (Doamne iarta-ma) sa dai foc la penisul unui caine?

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

F`ck...E suspendataaa...Si aveam o pofta de rass! oh go on