| Roxana0606 a întrebat:

Care a fost cel mai frumos lucru facut pentru persoana iubita? Sau cel mai frumos lucru facut pentru voi de catre persoana iubita?
>FUNDA

Răspuns Câştigător
| pinkiepy a răspuns:

De ziua mea iubitul meu a venit în timpul orelor cu un urs mare și un buchet de 101 trandafiri cu un băiat și mi-au cintat la chitara. poate nu este asa importnant gestul, dar cel mai frumos e ca ma iubeste si mi-o spune, mă prețuiește ca și cum ar fi ultima zi a sa

2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Ca ma accepta asa cum sunt...

| Ingrijoratprost a răspuns:

Il iubesc si ii arat asta prin gesturi mici. mi se pare cel mai dragut asa laughing)