| SnowKat a întrebat:

Un avion apartinand unei companii romanesti cade pe fasia de granita dintre Romania si R. Moldova. Unde vor fi ingropati supravietuitorii? laughing)

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

La mine in prispa unde zac miile de cadavre ingropate ale celor ce s-au indoit de desavarsirea mea

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Hai la Adolescenti sau la T/A cu tampenia asta. Vezi ce faci daca supravietuiesti, ca s-or gasi cretini sa te ingroape de viu!

| RainmakerX a răspuns:

In pamant, cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Oceanul Pacific.

Răspuns utilizator avertizat
| vaporwave a răspuns:

Moldovenii merita ingropati? - asta e intrebarea

| Snitel03 a răspuns (pentru vaporwave):

Eu zic sa-i lasam acolo, nu merita

| IonutCG90 a răspuns:

Bună seara. Păi dacă e fix "la graniță" atunci să-i "îngropăm" în PRUT big grin tongue

| mimi a răspuns:

Nicaieri caci sunt Supravietuitori!

| bodysun a răspuns:

Supravietuitorii? fii serios

| mihaiion2 a răspuns:

In pamant - dupa ce mor

| madutzatha25 a răspuns:

Sunt supravietuitori...logic...nu vor fi ingropati. happy