| lidiaioana a întrebat:

Un avion cade pe fâsia de granita dintre România si Ungaria. Unde vor fi înmormântati supravietuitorii?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Supravietuitorii daca au-> supravietuit, la ce vrei sa-i ingropi de vii?
big grin

7 răspunsuri:
| EuEduard a răspuns:

Is supravietuitori nu vor fi ingropati
Please funda [-o

| JadeT a răspuns:

Vor fi inmormantati in tara din care provin,nu conteaza unde cade avionul, daca sunt romani in Romania, daca sunt ungari in Romania,happy. corect?

| Michelle_5585 a răspuns:

Cum sa fie ingropati supravietuitorii?rolling on the floor Asta'i tare! Pai supravietuitorii se vor duce pana la spital sa vada daca au ceva si dupa aceea acasuca la ei!laughing

| silviu766 a răspuns:

Niciunde pentru ca sunt supravietzuitori tongue

| alyaly123 a răspuns:

Supravietuitorii nu se inmormanteaza!

| miky_5010 a răspuns:

Pai nu vor fi inmormantati. pentru ca ei sunt supavietuitoriwinking funda?batting eyelashes

| Sppy77 a răspuns:

Supravietuitorii nu vor fi inmormantati!