| anonim_4396 a întrebat:

Un ban. Doi bani. Trei bani. Patru bani. Cinci bani. Voi cati bani aveti la pusculita/pusculoaie?

18 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

*își pune chiloții pe cap și se duce să-l jefuiască pe Becali*

| Bastet a răspuns:

*isi pune chilotii pe cap si o insoteste pe Muflă*

Răspuns utilizator avertizat
| Sconcsiş a răspuns:

O punguţă cu doi bani.

| Loome a răspuns:

1. 100 lei. Imi iau iPod luna asta.

| Wilder a răspuns:

5 bani, 10 bani, 15-25 de bani

http://www.youtube.com/watch?v=IyelNbraM7M

| Shery a răspuns:

Nu am pusculita. In banca am vreo... neah, nu iti zic ca vii sa mi-i furi! laughing

| KittyLoveBastet a răspuns:

Stai sa calculez... Poi, in pusculita am 23 lei, portofel 200 lei, card pai nu stiu ca's si a lu' sor'mea pe acolo, aveam 1000 de lei inainte sa mi fure mama pentru renovarea apartamentului crying. Daca bag mana prin canapea pun pariu ca o sa gasesc praf, o clama, o guma mestecata (yuck!), eeeeee am gasit 1 leu!

| fluturas a răspuns:

Doi bani frumosi :X laughing

| ciucalataaerata a răspuns:

Nu am pusculitarolling on the floor

Am portofelrolling on the floor
aaa da si cardlaughing

Vrei sa iti imprumut? sau spargi tu pusculita ta cu 5 bani?

rolling on the floor

| dsadasdsada a răspuns:

Criza asta...

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Numai €30.crying. Si eu care ma gandeam sa ikmi strang pentru un laptop care costa €300.Sa-mi spuneti daca e mai putin in Romania ca vin cu primul' avion[numa' daca e albastru]. Maiu asteptam:-JCa nu e graba.[BINE! ESTE!]bye bye. Apropo, tu cati ai?big grinbatting eyelashes

| DeDeChazLee a răspuns:

1 leu si 20 de bani.

| Cathy_1290 a răspuns:

80 euro laughing vorbesc serios

| xxxxxxxx a răspuns:

Eu am 347, 54 lei, ultima data cand i-am numarat o dupa amiaza(marunt)

| NekoJen a răspuns:

100 de lei draga =]]
vrei?
neaah nu dau sunt zgarcita!

| OrangeRoIt a răspuns:

Fara numar

| alon3_7913 a răspuns:

Doar 3 leilaughing)))