| PunkyA a întrebat:

Cati bani ai in pusculita? In ce ai vrea sa-i "investesti"?

15 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Am 8 RON, care se vor transforma in 11 RON si ii voi investi intr-un pachet de 8 sau Dunhill black/blue depinde cum imi e starea.

| Derye a răspuns:

De'as avea eu 1300 ca Hallo, mi'as lua Role Agresive...

| madalinutza a răspuns:

Deocamdata am numai 9-10 leihee hee
vreau sa-mi strang sa-mi iau hainebatting eyelashes

| AnaisC a răspuns:

Hello:
Am avut 1300 lei, acum am doar 200 lei, vreau sa fac 800 ca sa imi cumpar o centura WWE de pe WWEShopwinking

| DeNyyy a răspuns:

Deocamdata am dar 30 de lei si as vrea sa imi iau un parfum care imi place atat de mult cum miroase :X

| Fluffy a răspuns:

145 lei. Ii strang sa-mi iau hainehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1338 lei strang pentru cand voi fi mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 11 ani si din alocatie am 7. 600 mil. lei dar la sfarsitul luni iau un mp3 player care e 150lei eu ii strang si apoi iau ceva de valoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic eu doar mi tin. Dar as vrea mai incolo sa imi investesc banii intr-o ferma de iepuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umpleti pusculita! afla cum pe http://aurelia.forumgratuit.ro

| G a răspuns:

200 si ceva. strang bani sa-mi iau conversi.

| toteusunt a răspuns:

Zero barat rolling on the floor ii criza smug

| razvan7x_2096 a răspuns:

Deo cam data am 4 lei da i strang pentru o chitara

Răspuns utilizator avertizat
| mro3550 a răspuns:

Eu am investit 150 de lei intr-o afacere mlm, m-am ocupat putin de promovare pe net si acum castig sute de lei pe luna, mereu in crestere. www.afacerea-mro.com