| kayura a întrebat:

Cati bani aveti in pusculita?

Răspuns Câştigător
| dreamerlainen a răspuns:

Am pus ceva deoparte in ultimul an.
Acum incep sa ma gandesc in ce sa-i investesc... happy

35 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Vreo 2 lei. Ai nevoie?

| lia a răspuns:

Eu nu am pusculita, am ciorapi rolling on the floor Si daca iti spun cred ca vei dori sa imi faci o vizita laughing

| lia a răspuns:

Bro, sa stii ca va trebui sa te implici putin mai mult pentru ca eu port ciorapi cu bandahee hee

| lia a răspuns:

Bro, sa inteleg ca ciorapii vor fi o problema? Sunt cu banda, ar putea fi mai incitant daca raman cu eihee hee

| lia a răspuns:

Atunci, daca pui problema in felul acesta, te ajut si eu cu ciorapii ca sa nu se intample ce a spus Vali Mocanuhee hee laughing

cami
| cami a răspuns:

La mine in porcusor, bate austrul laughing
Serios...nu-i nimic sad

| elena a răspuns:

Nik, nimic, nimic... ceea ce nu-ti doresc.

lolita
| lolita a răspuns:

De moent 0, 0 pana acum o saptamana am avut 140 de euro din care i-am luat un bilet de avion tatalui meu. cel putin i-am cheltuit cu cap, chiar maine ma duc sa.-mi cumpar alta pusculita, vreau sa-mi dau un capriciu de craciun.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

7 lei si 55 de bani smug

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Am mai adaugat 3 lei si 5 bani! smugsmug

| inna a răspuns:

Ce e aia pusculitza? Oricat as incerca frate nu pot sa pastrez banii.laughing. Mare cheltuitoare sunt si asta nu-mi place deloc.

Janina
| Janina a răspuns:

Nu cred ca am decat vreo 300 de ron... dar daca merg in ritmul asta in 2 zile nu mai am nimic straight face

| Dara a răspuns:

Muulti, problema e ca nu mai stiu unde am ascuns pusculitacrying

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Bro, ai grija frate! Eu, de la atatea aplecari periculoase m-am ales cu lumbago laughing

| JustMeFlory a răspuns:

Eu? Nu cred ca o sa am niciodata!laughing...sunt leoaica si pana nu cheltuiesc ultimu'ban nu ma las!sad...pana la toamna totusi as vrea sa strang si eu cate cevabig grin

| ioanaa a răspuns:

Sincer, am pus cativa banisori deoparte pentru ca vreau sa ii fac o surpriza tatalui meu si sa-l trimit undeva intr-o statiune. Momentan am cam 3milioane, pana la sfarsitul lui iulie sper sa mai strang cativa happy

| remus a răspuns:

Ceva acolo... in caz de urgenta, strict necesar.

| maryana5 a răspuns:

Uite Nimicwinking Uite de 2 ori Nimicwinking
hmmm thinking sa fie o coincidenta? confused

| silvio a răspuns:

Eu strang in pusculita doar datorii laughing adun intr-una laughing

| DenissaDeea a răspuns:

Momentan am 3 lei in pusculita, cand raman fara bani si stiu ca in pusculita se aduna ceva banuti, apelez de urgenta la ea, imi este de mare ajutor pusculita, in general pusculita o golesc la ziua mea in decembrie anual.

| greg a răspuns:

happy
N-am mai strans bani la pusculita de cand eram copil.Eram foarte strangator, acum sunt un risipitor big grin happy

| dreamerlainen a răspuns:

Am pus ceva deoparte in ultimul an.
Acum incep sa ma gandesc in ce sa-i investesc... happy

| mitica_6163 a răspuns:

Sunt strangaret, aproape 5000 lei happy

| endofstory a răspuns:

Am vandut si pusculita laughing

| Kraxy a răspuns:

Poi eu momentan am 50 lei problema e ca n-am pusculitalaughing mii voi baga sub PClaughing Strang vreo 7-8 milioane si fac rost de un telefon nou.Il vand si cel curent(Samsung C3010).

| kayura explică:

Eu nu mai am bani in pusculita de vreo 4 luni crying
Si e o idee buna cu ciorapii rolling on the floor

| Zoombe3 a răspuns:

In Ratusca maruntis de 5-10 bani / in porc 2 Kg de monede vechi / in vaca 3 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as avea, mi-as lua pizza si o bere din ei big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asa de multi...sunt acolo la locul lor... dar, inca sunt putini pentru ceea ce vreau eu sa factongue