| KiraVonHell a întrebat:

Un elefant, se legăna, pe o pânza...NUUUU!

Un Cangur, se legăna, pe o pânza de paianjăn şi pentru că, nu se rupea, a mai venit un Cangur...

După 3 zile...

12543265 de Canguri, se legănau pe o pânza de paianjăn...

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Pam pam.

| AikkoxD a răspuns:

Şi păianjenul a ejaculat pe ei şi toţi s-au înecat. Amin.

| LittleSue a răspuns:

Ia topaie de aici.

| Cristianne a răspuns:

Da,ce amuzantă ești.

| Pawesome a răspuns:

Si pentru ca oanza avea substante radioactive toti au murit si s-a transformat in zombie.
Happy End

| condemnedAntagonist a răspuns:

Cangurii sunt retardaţi.

| daassh a răspuns:

Ok.La cat mai multi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia atentie mare la mine, Printesa de aur denumita si ObsedataDeCanguri canta aceasta bucata numai si numa si in special pentru toti iubiorii de canguri, sa traisca sa fie sanatosi la ei acolo sha, baga mare printeso!

| Aneurysm a răspuns:

Bine.

Răspuns utilizator avertizat
| iKeel a răspuns:

Un canguraş *. Nu prea rimează.

Zi canguraş. CANGURAŞ, clar?!

| umbrax a răspuns:

Poate sa vina si 33333333525556554565968 de canguri ca panza aia tot nu se rupe

| OskarRM a răspuns:

Chiar eşti obsedată.

| AnonimuszWss a răspuns:

Eu credeam CA CANGURII sunt pe cale de disparitie, dar vad ca mai nou se inmultesc ca iepurii. P.S. un cangur poate conjuga verbul "a vămuii" la prezent?

| GasaiYuno a răspuns:

9457426895237846666685323487235624361 de canguri se leganau pe o panza de paiaaanjeni iar cand mama rusiei a venit panzaaaaaa s-a rupt.

| raduqu a răspuns:

Ba da ce panza cred ca e facuta de mama painjenilor!

| sucul a răspuns:

Si dupa 2 ani sunt 2000000000000 de canguri big grin

| Sonya132 a răspuns:

Si care este intebarea? A tocmai am pus-o euuu. Uraa pentru mine.