| Glumet a întrebat:

Un om destept este mai destept decat un om inteligent si un om inteligent este mai inteligent decat un om destept.Ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Cred ca a devenit o obisnuinta sa intrebi "ce parere aveti".

| Doub a răspuns:

Pai un om destept este mai inteligent decat un om destept si un om inteligent este mai inteligent decat un om destept.Destul de logic, nu?

| Kumiko19 a răspuns:

Nu sunt de acord cu afirmatia ta; intre " destept " si " inteligent " e o diferenta majora, dar asta nu inseamna ca oamenii care-s destepti, nu pot fi si inteligenti sau viceversa.