| ExTaZy_7517 a întrebat:

Un om urca scarile, intra in restaurant, mananca bine, apoi iese din restaurant, coboara scarile si moare. De ce?

Răspuns Câştigător
| roxy_2350 a răspuns:

Era vagon restaurant

11 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Nu ştie să coboare şi să urce scărilehee hee.

| cristi202 a răspuns:

O fi mincat prea mult, saracul! Insa a murit satul totusi.happy

| Drums a răspuns:

Pai stai cum sa iasa din restaurant prima oara fara sa coboare scarile?
mai intai coboara scarile si apoi iese din restaurant ca la inceput mai intai a urcat scarile si apoi a intrat.
cred ca omul a cazut de pe scari.laughing

| Cubulets a răspuns:

Pentru ca a fost otrava in mancare?

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

A facut infarct cand s-a gandit la cati bani a dat pe nota de plata.Sau a vazut-o pe sotia lui facand altuia un lolo sub o masa.Sau era cumva vorba de restaurantul ala in autobuz? Vazusem ceva pe net...

| funditze a răspuns:

De prost...happy

Răspuns utilizator avertizat
| Camy_5455 a răspuns:

Pentru ca mancase prea mult

| ColoredLove a răspuns:

Era vagon restaurantrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui ii pasa?

| nightcrawler441 a răspuns:

A murit din cauza ca nu a fost preparat bine fugu laughing