| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare urgenta pe mama mea o doare genunchiu de sambata! si o doare genunchiu cand urca scarile si cand le coboara si cand merge chiar daca face foarte putini pasii!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Mama ta ar trebui sa mearga la un ortoped pentru stabilirea diagnosticului.

6 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Buna seara,
Ar fi bine sa mergeti la un medic reumatolog. Va recomand Spitalul Sf. Maria, daca sunteti din Bucuresti. Multa sanatate! http://www.i-medic.ro/boli/osteoartrita

| xCaTgIrLx a răspuns:

Mimi si Andromeda22 nu va pus nimeni sa rapudenti! Daca nu stiti ce sa spuneti mai bine nu raspundeti deloc!

| MatsuKeruGirl a răspuns:

Pentru ce dai fundita? nu ai mentionat cu ce sa te ajutam! alta data cand pui o intrebare, o verifici.

| MatsuKeruGirl a răspuns:

BiancaWeTe nu e vina mea ca nu stii sa scrii o intrebare corecta, daca o citesc cu voce tare, n-are nicio logica!

| muhuaxela a răspuns:

Si ce vrei sa facem noi?, sa mearga la un doctor big grin

| Capsă a răspuns:

Ar trebui sa se duca la medic deoarece e foarte posibil sa aiba o boala