| Bot a întrebat:

Un scafandru este găsit mort într-o pădure arsa. Cum a decedat?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Tipul se scufundase exact in momentul in care avioanele pompierilor erau alimnetate cu apa. Scafandrul fusese absorbit intr-unul din rezervoare. Fara sa observe nimic, pilotii deschisesera apoi rezervoarele deasupra padurii in flacari.

6 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Pai daca padurea este arsa, de unde padure? thinking

| Foxie2 a răspuns:

Cu parere de rau.

| Holocaust a răspuns:

Simplu.Prima oară a murit înecat,în ocean.şi na,că e încălzire globală,apa s-a mai evaporat,el saracu' era slab,şi l-a purtat până deasupra unei păduri,după care a început să plouă, iar pădurea era arsă de ceva timp, deoarece a erupt un vulcan.(înţelege-mi ironia).

| FartsMaker a răspuns:

Dupa ce a iesit din apa era in drum spre casa si a vazut ca a luat foc padurea si a facut infart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu:Chuck Norris se juca cu apa in care era scafandrul si a dat foc apei(he's Chuck Norris dudes).

| SunetDeChitara a răspuns:

A incercat sa faca un foc si a ars toata padurea inclusiv el