| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Un tembel.cade ( pica) in fantana. km iese?happy astept raspunsuri logicerolling on the floor

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca e o printesa, e simplu:promite trecatorilor acte...de caritate. Fac coada salvatorii nu altalaughing
Daca e baiat, e mai naspa. Eventual tipa din fantana ca e baiatul lui Tiriac si ofera vila in Pipera pentru oricare lingau care sare dupa el
Zicthinking

| Bishop a răspuns:

Caput, inert, rece, teapan, mort bre. Eventual cu capul pe'o parte.

| Bishop a răspuns:

Si daca are noroc iese tot tembel.

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Tot tembel
Ud thinking

| JeTeLove a răspuns:

Il suna pe Harry Potter si il roaga sa faca o vraja ceva, ca sa-l scoata de acolo. happy

| MMadalina a răspuns:

Cu capul spart laughing

| LiaGore a răspuns:

Daca mai iese...iese mort?!?!straight face

| daiana a răspuns:

Crezi ca mai iese? laughing
sau daca iese, putin probabil iese pe unde a intrat.

| Bianka a răspuns:

Iese udlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ud big grin
(jhdkjfuskefuwrfjwkfjksjs) - fara asta nu puteam sa trimit ca erau prea "multe" mutre laughing

| SupCow a răspuns:

Suna pe cineva sau urla ca nebunul
daca e apa mare si nu stie saa inoate cunosti tu finalul [logic]
rolling on the floor

| mishalovesyou a răspuns:

laughing bai deci raspunsuri logice nu sunt, ca daca erau raspunsuri logice la intrebarea asta cred ca stiam macar cativalaughingrolling on the floor da eu nu stiu cred ca ud sau de un' sa stiu? fiecare cu soarta lui depinde ce viata a avut, cu pacate sau fararolling on the floor in fine dane tu raspunsu, ca poate ai tu raspunsul"logic"tongue