| introduaicinumele a întrebat:

Exista fantome? Astept raspunsuri logice si nu batai de joc. Multumesc!

10 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Nu cred ca chiar exista fenomene.sa le numim paranormale in acea padure. Cu siguranta depinde ce copaci sunt ea in si ce sunete scot acestia atunci cand bate vantul.

| introduaicinumele explică (pentru RyugaHideki):

Pai nu am spus fantome, sau famtome!, sau FANTAME! si am spus "fantome", inseamna ceva " ", nu? Si explicatii pentru acea padure, ori e subconstiitetul care incearca sa te sperie ori sunt, ma rog, e o padure. A zis odata unu ca e acolo nu stiu ce si apoi toti se duc cu acea "frica" acolo si totul se petrewce in mintea lorbig grin

| Allex7 a răspuns:

Nu exista fantomele sunt doar in imaginatia noastra care din pacate e cam bogata...

| RyugaHideki a răspuns (pentru Allex7):

Din pacate cam toti avem o imaginatie prea bogata si este datorata filmelor si documentarelor de pe discovery laughing Tin sa mentionez ca am postat acest comment la ora 01:02 laughing

| introduaicinumele explică (pentru RyugaHideki):

Asa devreme, pe mine m-au tinut treaz fantomele pana la 3:04laughinglaughinglaughing

| RyugaHideki a răspuns (pentru introduaicinumele):

laughing Eu azi dimineata m-am culcat la 3:00 + Commentul a fost postat la ora 1:02 big grin M-am culcat asa de tarziu pentru ca am facut un dus si sincer, nu aveam somn big grin E funny sa crezi in fantome. Cand esti cu cineva, nu iti mai este frica de ele pentru ca stii ca este cineva langa tine care sa iti spuna daca vede si el sau nu si care sa vorbeasca cu tine si sa te tina de manutahee hee Poate ca exista. poate ca nu exista. Avem nevoie de o experienta proprie pentru a sti cu adevarat acest lucru happy

| introduaicinumele explică (pentru RyugaHideki):

E o padure (Baciu, parca) unde cica sunt fantome si fenomene paronormalebig grin E prin aproprierea Clujului, si eu sunt in Bucuresti. La anul cand ma duc sa petrec vacanta de vara la Baia Mare poate trec si prin Cluj sa vad "fantomele" happy

| robertpaul a răspuns:

Fantome nu, dar spirite da.de fel sunt suflete nelinistite, care au fost traumatizate in viata sau sunt atasate de anumite obiecte, lucruri sau locuri.De aceea, nu-si gasesc linistea, decat daca se sfinteste locul.

| AndreiB96 a răspuns:

Habar n-am, si daca exista ce? de ce ar face rau?

| Cires_Stefania_1994 a răspuns:

Da exista dar nu in Romania.