| IAmTheLegendary a întrebat:

Un tip vine la un magazin:
- Doamna, nervi aveti?
- Nu!
- Nu-i nimic, va fac eu.

Un copil plange in fața casei. Un polițist se apropie și-l intreaba:
- Ce faci baiețel aici, de ce plangi?
- Tata o bate in casa pe mama!
- Poftim?! Cum il cheama mai pe taica-tu?
- Nu știu… și nici mama nu vrea sa spuna, ca de-aia ia bataie…

Ce gandesc un optimist si un pesimist despre criza economica mondiala?
Optimistul: Vai, vom ajunge cu totii sa cersim!
Pesimistul: De la cine?!

Doua brunete merg pe strada si in spatele lor o blonda. La un moment dat vad o moneda de 100 de lei. Zice una:
- Ia uite 100 de lei. Ia-i poate poti sa dai un telefon cu ei!
- Nu multumesc eu am cartela telefonica! Ia-i tu!
- Nu multumesc eu am celular!
Si pleaca astea mai departe. Vine blonda se apleaca ia moneda o duce la ureche si zice:
- Alo! Mama?

asta e un maraton de bancuri sper sa va placa.
aaa..cum se numesc acelea gakbene de langa raspuns?
fwnditza!

7 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Zici ca dai fundita inainte sa aflii ce-i aia galbena numita funda?
Aaaa, macaroane cu fistic?

| suităr a răspuns:

Păi...alea-s funde ==''

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Dupa ce ca vii cu bancuri uscate rau, mai si scrii in limba lu' muma-ta.

Apropo...care-i intrebarea ta?

| IAmTheLegendary explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Hello,Vroiam sa zic[virgula] ca vreau sa facem un concurs de bancuri ala cel mai funny il pun pe pagina de facebook straight face :I nu v-ati prins? o.o

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Aici se pun intrebari. Nu te-ai prins?

Si las-o mai moale cu limbajul asta retardat. Scrie cum iti preda profa la scoala, ca nu mori.

| IAmTheLegendary explică:

Galbene*

| Anisia170 a răspuns:

Funde?!