| Parintele a întrebat:

Unde as putea face operatie pentru micsorarea penisului?

Răspuns Câştigător
| GreenSky a răspuns:

Aoleuu no god... dar chiar asa mare o ai?

42 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Vai părinte...ce gânduri ai.

lolita
| lolita a răspuns:

M-ai lasat fara cuvinte, asta era ultimul lucru la care ma asteptam.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Din pacate nu prea exista astfel de interventii chirurgicale care sa pastreze capacitatea de erectie. Ceea ce ai tu e un mare handicap, practic esti condamnat la singuratate si imi pare foarte rau de tine. S-ar putea sa-ti gasesti la un moment dat o femeie pe masura ta, eventual una care a nascut de mai multe ori. E groaznica starea ta, imi pare rau...

| lia a răspuns:

Te operez eu... Ce zici? laughing

| selef a răspuns:

Pe calea ferata.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Hai ca-ti fac eu!

pupimik
| pupimik a răspuns:

laughing rolling on the floor

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Chiar esti in disperare de cauza? Terente, ce a facut la vremea lui? Ia, informeaza-te! Nu exista problema care sa nu aiba cel putin o solutielaughing

| anonim a răspuns:

No god, pune si tu prosopul drept limita de cursa.rolling on the floor
si apropo, stii tu cum se spune, de lunga poa'sa fie cat de scurta, de groasa sa nu fie prea subtire.rolling on the floor

| anonim a răspuns:

No god, abia acum imi dau eu seama de ce te ingalbeneai tu cand vedeai o fata frumoasa.tot sangele ''zburda'' catre penisul tau, si ramaneai fara.rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@no god, ceva pe masura ta? stai sa ma gandesc putin..., cauta pe la o herghelie, acolo vei gasi cu siguranta.rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@bibitzza-ce este bibitzza, deja simti ca nu mai rezisti cand te gandesti?rolling on the floor

| moonY a răspuns:

cauta'l pe dr.ciomu (are un cabinet particular)
asa. te duci acolo, el ti'l taie si tu il scoti aici la licitatie.

| bibitza a răspuns:

Doooammnee... vorbesti serios?/batting eyelashes

| Annitu a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughing...cred ca glumestilaughing...

rolling on the floor

mlm
| mlm a răspuns:

Decit sa suferi atat mai bine leag-o de genunchiwinking, sau vrei sa ne sperii cu dimensiunea tarolling on the floor

| kh1ss a răspuns:

laughing... la spital

| Parintele explică:

Trebuie s-o fac ca am probleme cu fetele.sad

| Parintele explică:

Ce cata, esti invidios? daca ai fi in pielea mea.nu ai mai vb asa...

| Parintele explică:

Da sunt vreo 3-4 cm in plussad

| Parintele explică:

Flory, ma inviti la tine ca sa ma nenorocesti? ...si eu care speram la altceva.credeam ca esti pe masura meahee hee

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Lasa prostiile... exact cum a spus cineva aici, si am mai scris si eu mai demult,, folosesti un prosopel, si maxima tandrete pentru lubrifiere optima, si alternezi pozitiile, pana cand e si ea satisfacuta! Suuccess!

| JustMeFlory a răspuns:

Poi vino la mine acasa.am in dotare un topor! numai bun pentru micsoratdevil laughing

| remus a răspuns:

cauta-l pe medicul ciomu, reusita sigura si gratuita, bafta, comunica-ne rezultatul...

| alexxx_3182 a răspuns:

La macelarie sau poate la abatorlaughing

| yoannah a răspuns:

rolling on the floor)))

altii n-au deloc si tu vrei sa skapirolling on the floor
era un banc:
Abdul este indragostit de o femeie. Dar aceasta nu prea ii placea de el ca ii caum
urat, dar ii placea ca are bani! Intr-o zi Abdul ii zice :
-Abdul iubeste, Abdul vrea casatoreste!
Romanca ii zice : Daca vrei sa te casatoreti cu mine imi indeplinesti 3 dorinte!
Nevrand sa se casatoreasca cu el ii zice: Adu-mi cel mai mare diamant din lume!
Sta Abdul 2 zile dupa care vine la ea cu ditamai diamantul.
Abdul iubeste, Abdul adus diamant!
Uimita femeie ii zice : Vreau sa imi cumperi cel mai mare iacht din lume si sa ma plimbi noaptea cu el!
Dupa o saptamana, vine Abdul cu cel mai mare iacht si o plimba noaptea! Romanca, ii spune ultima pedeapsa :
Vreau sa ai penisul de 30 de cm daca vrei sa ne casatorim!
Sta Abdul, se gandeste si ii spune : Abdul iubeste, Abdul mai taie!

laughing

cam asa esti si tu

ei nu-i nimic...

eu zic sa incerci la spitallaughing

| yoannah a răspuns:

Si totusi...
am o parere ca : Dumnezeu da, Dumnezeu trebuie` sa ialaughing

| yoannah a răspuns:

Si totusi...
Daca stam sa ne gandim un pic... poate chiar e rau?
Ia puneti-va voi dragi baieti...laughing puneti-va in pielea luistraight face

| alexa a răspuns:

Aqlo unde o faci si pentru marirewinkingwinkingwinking
dar d c nu te bucuri k. l ai mare in loc sa. l tai saraculsad
alti si.ar dori marime mai mare si tu...
hm...ciudatlaughing