| AsaMaCheamaPeMine a întrebat:

Unde este folderul USB? Deci am un samsung si usb pentru el. L-am introdus in telefon si calculator si pe telefon zice calbu usb atasat. Dar nu gasesc folderul unde sa pun muzica in calculator. Va rog dau funda promit! Stiu ca am gresit categoria dar va rog ajutati-ma plzzz ca aia de la jocuri pc/online sunt decedati nici unu nu raspund. Va rog puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Crezi ca aici raspunde cineva bine?
JET!

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu trebuie sa-l gasestiwinking O sa te gaseasca el pe tine devil