| vladdd16 a întrebat:

Eu am un telefon touch Samsung Onix. Cu telefonul vine si un cd cu care poti sa bagi muzica, filme... din calculator in telefon Samsung Keis ii zice.Problema e ca nu stiu cum am sters programu si nici nu mai gasesc cd-ul. Intrebarea este mai pot sa bag muzica din calculator in telefon? Si cum? Dau funda happy

1 răspuns:
| peste2009 a răspuns:

Nu mai poti dar poti gasi driverele pe internet le instalezi si atunci o sa poti baga ce vrei tu pe telefon dar mai intai le intalezi. funda