| Razvan a întrebat:

Unde se tine petrecerea de dupa nominalizarea Userului Anului si cine vine?thinking

Răspuns Câştigător
| Cretaker a răspuns:

Ce'ar fi sa se tina petrecerea pe site, eventual un chat.

Sunt cativa romani la Ubisoft, de ce nu'i angajati sa faca ''TPU: The MMO''?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| anad a răspuns:

Adica la ce categorie? Eu sunt de acord cu Trivia/ Amuzante, dar ar merge si la Timp liber ca sa tina cat mai mult! La categoria Adolescenti ar fi poate mai multi participanti, dar nu cred ca ar trebui lasati de capul lor ca e cam mica media de varsta! Ar merge si la Familie/Relatii ca tot suntem o mare familie:Familia TPU! Excus categoric Dragoste si Sex!

| Aero a răspuns:

Cred ca se tine in Sala Mare. Eu nu voi veni...sunt ocupat cu gasirea Horcruxurilor.

| Tourniquet a răspuns:

Ho, ho, ho... am imbatranit! laughing

Se tine pe site-ul tpu.ro, vin si eu! Adica... cum sa nu vina Krissy? Baba Craciunita? whistling laughing

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Presupun că ursulika o să organizeze ceva în cinstea lui Noname laughing!

| Pho3nix a răspuns:

Tragem o betie? Marea mahmureala 2.

| Frrramboise a răspuns:

Vin eu... daca ma iei cu masina tongue unde sunt mai multe raspunsuri stupide, acolo se tine tongue deci vii pe la 7 daa?

| BLURREDLINES a răspuns:

Depinde unde stai, eu stau in Resita.