| clauss a întrebat:

Am vazut ca se cauta nominalizarea la userul anului, vin si eu cu o noua propunere, sa se nominalizeze cuplul anului TPU, cine cu cine se potriveste pe TPU? vreau sa va vad

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Un cuplu format din animalehee hee
Pai, Harciog si Ursulikalaughing

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mersi, @GânduriAlbe! M-ai facut sa rad. oh go on
@clauss, eu pe @ursulika si @Roby67 de mult ii percep ca pe un cuplu. Chiar, nu sunt? smug big grin

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sincer nu văd ce relevanţă ar avea. Cuplu probabil ar fi " Noname şi bacemi " ca să împăcăm toată lumea, oricum s-a exagerat prea mult pe seama votării ăsteia. Baftă!

| Libelle a răspuns:

TPU e locul in care se nasc marile pasiuni...hee hee
laughing

| clauss explică:

Bravo ursulika, mi ai luat gandul, chiar la cuplu asta ma gandeam si eu

| clauss explică:

Nu stiu NOname, probabil ca ai dreptate, cred ca ar fi mai multe cupluri care se potrivesc de minune

| AndaWest a răspuns:

Un cuplu bazat pe raspunsurile care le datithinking eu am 2nominationsmug
tu si dolanesculaughing
tilica si apacherolling on the floorfavoritii mei, cateodata rad ca proasta singura de ce puteti scoate din voilaughing