| Wladutz a întrebat:

Unii oameni sunt asa de siguri pe ei ca uita cine sunt.
Dovada in asta:
http://i.imgur.com/dK6tj.jpg

Răspuns Câştigător
| VacutzaRoscata a răspuns:

Musique,nu e nimic greu de inteles, dimpotriva
eu sunt foarte sexy, iar din cauza asta uneori uit ca sunt o vacalove struck

8 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

De obicei, când o băbuţă e gata să fie călcată, toată lumea stă şi se uită cu o faţă gen: " :O ", o calcă şi după lumea stă ca la premierea filmului "2012" şi mănâncă popcorn încercând să explice că nu pot suna la "112" că n-au minute deşi apelul de urgenţă e gratuit, dar să o salveze? Ohh, man, deja ceri chesti imposibile, cel puţin, pentru români.

| Musique a răspuns:

Nu inteleg absolut nimic. sad

| RockaruL a răspuns:

Comicul nu e real. Daca era roman isi lua niste floricele si privea cum moare baba.Deci fake!

| MoonLight a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti tipi care salveaza babute sau care salveaza in general.

| CautNume a răspuns:

rolling on the floor (robotul ala TPU "prea multe puncte" frate...)

| AnaBlackVampire a răspuns:

Vacutzo esti amuzanta rau laughing
Ooo da ...cool comicwinking

| totGumã a răspuns:

Bastonul babei e aproape cat eabig grin

| CaRaMiDa a răspuns:

Ala e mhn24?

Întrebări recente