| anonim_4396 a întrebat:

Tu ai primit?;;)
http://i.imgur.com/mbWbQ.jpg

Dovada:
http://i.imgur.com/9NPeV.jpg

20 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Toți am primit

| Musique a răspuns:

@Puţifer,stai linistit, tu vrei fii primul

| Fragile a răspuns:

Şi unde va avea loc nunta? La Restaurantul Ecosal, strada gunoierilor?

| NoChanceForUs a răspuns:

Nu înțeleg, sunt cam degeaba.

| Pralină a răspuns:

Eu n-am...[uraaaaaaaaaaaaaa!]

| Puţifer a răspuns:

Nu...
şi totuşi...mă întreb...asta e o invitaţie la nuntă?
vreau şi eu, vreau şi eu...
@Musique... îmi poţi trage la xerox şi mie invitaţia?
ţi aş mulţumi din plin.

| Puţifer a răspuns:

ăhh...
mulţumesc oricum, tocmai am primit şi eu invitaţia laughing.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Nu sad Vreau si eu la nunta! Dar stai...Nu mai vreau! O sa fie numa' Justin Bieber! Dar parca se leapada de Satana la nunta...Sau aia era la botez?

| Gumã a răspuns:

Nu,dar ași vrea.straight face.laughing (Fac ceva pe ele majuscule)

| pwp a răspuns:

Nu...nu am primit-o.
casa de piatra, oricum big grin

| Isabelamaria21 a răspuns:

Nu, nu am primit mesaj s-a întors iar Gogu pe TPU şi s-a întors cu o nevastă.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Am primit şi eu acum invitaţie la nuntă ce să spun acum mă duc nu am ce să fac.

| ZoOzOLe a răspuns:

Acu casa de chirpici, sa inchinam o pisoarca de pu...*se balbaie* prune in cinstea pros...*iar se balbaie* mirilor

| TraficantaDePufarine a răspuns:

Acestia sunt una si aceeasi persoana. Dovada : http://i.imgur.com/83PGE.png

| infires a răspuns:

Gogu in varianta feminina laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Haha iti dai seama cat de neamuzant e.but eitherway

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu s-a logat aia de când am descoperit eu tpu-ul...mamă...cum să se căsătorească el cu un user "mort"?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

*nu am inspirație ce sa scriu*