Apache
| Apache a întrebat:

Unitatea mea scoate fum si nu se mai vede jumatate din ecran... e grav?
Mentionez ca nu am scapat-o pe scari ...prea tare

9 răspunsuri:
Apache
| Apache explică:

Mersi de sfaturi ...am rezolvat problema!
http://keithscott.co.uk/Quickstart/ImageLib/Fire_bombing_-_melted_PC.JPG
.acum pot sa imi iau unul nou :D

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Trece printr-o perioada de transformare...cunoscuta si sub denumirea de pubertate.E normal! Nu-ti face griji...

| Bogdanux a răspuns:

Are orgasm.

| DaVà a răspuns:

La mine coltu` stanga jos se vede cu o variatie a culorilor roz-galben-negru ca am scuipat pe el

| ɔɐıɔ a răspuns:

Nu are nimic, doar 3 lovituri cu ciocanelu si se rezolvawinking

| pisoias a răspuns:

Nu de ce sa-ti cumperi altu nou? Mai bine fa-i un dus rece sa vezi ce bine o sa mearga.

| CautNume a răspuns:

Nici o problema
te sfatuiesc daca ia foc sa o stingi cu benzinawinking

| Insomnii a răspuns:

Daca o mai scapi inca de vreo cateva ori isi va reveni.
efect garantat

| Abandoned a răspuns:

Hihihamham!
Cum naiba s-o scapi pe scari? Ce cauta pe acolo? Daca o scapai de la fereastra mai ziceam. Cel putin, ex-stapanul Catalin a fost nevoit s-o faca, caci i-am manjit tot monitorul de rahat de caine. Hmm...n-am inteles nici acum de ce a aruncat unitatea si nu monitorul. Bizar...