| gabyFCSBgabriel a întrebat:

Am un pc care s-a defectat, inca am garantia la el, problema este ca usb-urile din fata sunt impinse putin inauntrul iar in spate mufa, unde vine cablul pentru monitor, umbla mai tare. Mai am garantia? Mentionez ca inca mai are sigiliul si nu am desfacut unitatea sau am scapat-o jos. Va rog sa ma ajutati! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Garantia este valabila. Daca aveai sigiliul deteriorat sau urme ca s-a umblat in interiorul PC-ului atunci ramaneai fara garantie.