| Glumet a întrebat:

V-ati gandit vreodata sa mergeti desculti pe strada?

Răspuns Câştigător
| MVRARIVM a răspuns:

Se spune ca talpile incaltamintelor ne izoleaza de electromagnetismul benefic al Pamantului. De aia intervine uneori pofta instinctiva de a face cativa pasi pe afara desculti. happy

15 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Bă, Glumeț, sau orice-ai fi tu. Ești un fel de Iustinel din epoca preistorică a T/A-ului. Oprește-te, omule, de spamming aiurit cu întrebări aiurite în perioade aiurite.

| mgtow a răspuns:

Da numai ca nu se poate asa ceva.

| BiuL a răspuns:

M-am gandit si am si facut-o.

| Glumet explică (pentru BiuL):

Cu ce ocazie?

| BiuL a răspuns (pentru BiuL):

Dupa prea multe ore petrecute pe tocuri, ma intorceam acasa cu o prietena. Lume nu era pe strada pentru ca era noapte si era vara, deci cald asa ca ne-am gandit ca mai bine ne descaltam si ne continuam asa drumul catre casa.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Mda... Tu realizezi ca nu esti amuzant? Mai glumeata e bunica-mea! Stiu ca incerci sa fiu amuzant, dar nu esti...

| PeFuga a răspuns:

De fapt am facut-o... insa asfaltul este foarte intepator pentru talpi. E mult mai bine pe pamant!

| fataciocolata a răspuns:

Nu, dar cunosc pe cineva care a facut asta!

Răspuns utilizator avertizat
| Whateverpfff a răspuns:

Am mers desculta pe strada si a fost super....sa simti asfaltuc cald cum iti mangaie talpa neteda...e superhappy

| StarKiss a răspuns:

Întotdeauna merg desculță, mai ales iarna. laughing

| Glumet explică (pentru StarKiss):

Bravo, esti tare. laughing

| Dinu_Desculţ_1959 a răspuns (pentru StarKiss):

Şi eu.

| Dinu_Desculţ_1959 a răspuns:

Da, pe la 3 ani (în 1962). Şi-am mers. Şi mi-a plăcut. Şi-aşa merg şi-acum! ^_^

| Tudosie_Ionut_Robert_1997 a răspuns:

Am si mers.dar dupa 2-3 pasi m-am incaltat la loc... Imi intrase zapada in adidasi laughing